Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pokazali sprzęt wojskowy z okazji 25. rocznicy wstąpienia Polski do NATO - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pokazali sprzęt wojskowy z okazji 25. rocznicy wstąpienia Polski do NATO
17-04-2024 04:02   Janusz Ludwiczak
Wyrzutnie rakiet, czołgi, karabiny i inny sprzęt wojskowy można było zobaczyć w niedzielę na targowym placu Powszechnej Wystawy Krajowej.

Wystawa sprzętu wojskowego została zorganizowana z okazji okazji 25. rocznicy przystąpienia Polski do NATO, w przededniu Międzynarodowego Kongresu Cyberbezpieczeństwa "Insecon".

Na targowym placu PeWuKi można było zobaczyć m.in. czołg Abrams, MS Rak, SPZR Poprad, PSR-A Pilica, samochód rozpoznawczy Żmija, RWŁC -10/T Aparatownia Łączności Cyfrowej Transmisyjna, WTI– Węzeł Teleinformatyczny w wersji kontenerowej, terminal satelitarny SHF szczebla taktycznego.

Prezentowany był też sprzęt Dowództwa Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni: Merkury 2.0 czyli komunikator, który ma zapewnić bezpieczną wymianę informacji pomiędzy żołnierzami i pracownikami resortu obrony narodowej, urządzenie zagłuszające „MRUK”, szyfrator RIFF, systemy ochrony kryptograficznej nowej generacji w technologiach SCIP oraz NINE, taktyczny terminal satelitarny kr. „Opuncja”, a także prototypy Net-BOX’ów, których zadaniem jest zapewnienie dostępu do systemów teleinformatycznych resortu obrony narodowej.

Chętni mogli nie tylko porozmawiać z żołnierzami, ale również skosztować wojskowej grochówki.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: