Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

UCZELNIE: powstanie pierwszy w Polsce prywatny uniwersytet - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
UCZELNIE: powstanie pierwszy w Polsce prywatny uniwersytet
14-03-2010 00:48   Janusz Ludwiczak
Poznański Kampus Akademicki powstanie przy ulicy Kutrzeby 10. Utworzą go Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, która od nowego roku akademickiego będzie miała wydział zamiejscowy w Poznaniu.

Poznański Kampus Akademicki, czyli pierwszy polski uniwersytet prywatny utworzą dwie uczelnie niepubliczne - Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (WSNHiD) oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS), która od nowego roku akademickiego będzie miała wydział zamiejscowy w Poznaniu.

Wspólny projekt obydwu uczelni niepaństwowych przyczynić ma się do wzrostu aktywności naukowo-badawczej, zwiększenia mobilności kadry dydaktycznej, wspólnego prowadzenia badań naukowych, poszerzenia oferty dydaktycznej oraz współpracy międzynarodowej, a także wspólnych działań, służących popularyzacji kultury i sztuki.

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, która ma siedzibę w Warszawie i oddziały we Wrocławiu, w Katowicach oraz Sopocie rozpoczyna działalność w Poznaniu. Wydział Zamiejscowy SWPS w Poznaniu został utworzony 26 lutego. Od roku nowego akademickiego 2010/2011 rozpocznie kształcenie i działalność dydaktyczną oferując pięcioletnie studia magisterskie na trzech kierunkach: prawo, dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz turystyka i rekreacja, a także studia inżynierskie na kierunku gospodarka przestrzenna w systemie dziennym, jak i zaocznym.

Funkcję Dziekana Wydziału Wydziału Zamiejscowego SWPS w Poznaniu pełni dr hab. Janusz Romul, prof. SWPS.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: