Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

UCZELNIE: powstanie pierwszy w Polsce prywatny uniwersytet - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z powodu awarii torowiska bimby nie kursują ulicą Roosevelta, pomiędzy Mostem Dworcowym i Bukowską. Tramwaje linii nr 2, 3, 6, 10, 11, 12, 14 i 18 skierowane zostały objazdem przez Grunwaldzką, rondo Jeziorańskiego, Reymonta i Hetmańską.
UCZELNIE: powstanie pierwszy w Polsce prywatny uniwersytet
14-03-2010 00:48   Janusz Ludwiczak
Poznański Kampus Akademicki powstanie przy ulicy Kutrzeby 10. Utworzą go Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, która od nowego roku akademickiego będzie miała wydział zamiejscowy w Poznaniu.

Poznański Kampus Akademicki, czyli pierwszy polski uniwersytet prywatny utworzą dwie uczelnie niepubliczne - Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa (WSNHiD) oraz Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS), która od nowego roku akademickiego będzie miała wydział zamiejscowy w Poznaniu.

Wspólny projekt obydwu uczelni niepaństwowych przyczynić ma się do wzrostu aktywności naukowo-badawczej, zwiększenia mobilności kadry dydaktycznej, wspólnego prowadzenia badań naukowych, poszerzenia oferty dydaktycznej oraz współpracy międzynarodowej, a także wspólnych działań, służących popularyzacji kultury i sztuki.

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, która ma siedzibę w Warszawie i oddziały we Wrocławiu, w Katowicach oraz Sopocie rozpoczyna działalność w Poznaniu. Wydział Zamiejscowy SWPS w Poznaniu został utworzony 26 lutego. Od roku nowego akademickiego 2010/2011 rozpocznie kształcenie i działalność dydaktyczną oferując pięcioletnie studia magisterskie na trzech kierunkach: prawo, dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz turystyka i rekreacja, a także studia inżynierskie na kierunku gospodarka przestrzenna w systemie dziennym, jak i zaocznym.

Funkcję Dziekana Wydziału Wydziału Zamiejscowego SWPS w Poznaniu pełni dr hab. Janusz Romul, prof. SWPS.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Pieśni naszych czasów" Koncert Zespołu "Mała Caryna" - Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: