Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę wybory samorządowe. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W niedzielę wybory samorządowe. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR
05-04-2024 22:04   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 7 kwietnia w godz. od 7:00 do 21:00 odbędą się wybory samorządowe, podczas których będziemy wybierać miejskich radnych, prezydenta Poznania oraz radnych Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Przedstawiamy szczegółowy informator wyborczy: gdzie i jak głosować wraz z pełną listą kandydatów.

Jak głosujemy?

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Lista kandydatów


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 7 kwietnia 2024 w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy trzy karty do głosowania:

  • kartę z nazwiskami kandydatów NA PREZYDENTA POZNANIA na różowym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO RADY MIASTA POZNANIA na szarym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO na niebieskim tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50

• ul. Dmowskiego 62 – 64A
• ul. Drobna wszystkie adresy
• ul. Dwatory 1a, 2a, 2b
• ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
• ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
• ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
• ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
• ul. Cybulskiego wszystkie adresy
• ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
• ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
• ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
• ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
• ul. Nehringa wszystkie adresy,
• ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
• ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
• ul. Winklera wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
• ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
• ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
• ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
• ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
• ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Szymborska wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
• ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
• ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
• ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 5a, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
• ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
• ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
• ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
• ul. Załęże wszystkie adresy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Dmowskiego 2, 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
• ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
• ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
• ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
• ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
• ul. Chłodna wszystkie adresy
• ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
• ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
• ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
• ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
• ul. Morawskiego wszystkie adresy,
• ul. Potockiej 21, 23, 25,
• ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
• Rynek Łazarski 17, 18, 19,
• ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Szkoła Podstawowa nr 33/33 LO, ul. Wyspiańskiego 27

• ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a, 6, 6a,
• ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
• ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
• ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
• ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31
• ul. Matejki 40, 41, 42,
• ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
• ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
• ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4

ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
• ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
• ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
• ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
• ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
• ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Dmowskiego 1, 3, 3b
• ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
• ul. Kanałowa 17, 18,
• ul. Kącik wszystkie adresy,
• ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
• ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
• ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
• Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
• ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Calliera wszystkie adresy,
• ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
• ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
• ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
• ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
• ul. Mottego wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
• ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
• ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
• ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
• ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
• ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58

• ul. Bukowska 12,
• ul. Dworcowa 5, 7, 9,
• ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
• ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
• ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
• ul. Kolejowa 1, 1/3,
• ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
• ul. Małeckiego 38,
• ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
• ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
• ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
• ul. Stolarska wszystkie adresy,
• ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
• ul. Święcickiego wszystkie adresy,
• ul. Zachodnia wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
• ul. Grottgera 14, 15, 16,
• ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
• ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
• ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
• ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
• ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
• ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
• ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
• ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
• ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
• ul. Skryta wszystkie adresy,
• ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
• ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
• ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37

• ul. Biała wszystkie adresy,
• ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
• ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
• ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
• ul. Niecała wszystkie adresy,
• ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
• ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
• ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
• ul. Szylinga wszystkie adresy,
• ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
• ul. Zakątek wszystkie adresy.


Listy kandydatów

Lista kandydatów na Prezydenta Miasta Poznania:
  • Zbigniew Czerwiński, lat 63– KWW Zjednoczona Prawica – Poznań
  • Łukasz Garczewski, lat 39 – KWW Społeczny Poznań
  • Jacek Jaśkowiak, lat 60 – KWW Koalicja Obywatelska
  • Przemysław Plewińśki, lat 39 – KWW Trzecia Droga
  • Beata Urbańska, lat 47 – KWW Lewica

Lista kandydatów do Rady Miasta Poznania w okręgu nr 1 (Jeżyce – Łazarz – Wilda)

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Wojciech Wośkowiak, lat 57
2. Natalia Małyszko-Łukomska, lat 33
3. Mariusz Woźniak, lat 63
4. Marcin Konopa, lat 46
5. Ewa Jankowska-Kolanus, lat 47
6. Marcin Kowalczyk, lat 47
7. Aleksandra Sobieska-Listewnik, lat 47.

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborców LEWICA
1. Dorota Bonk-Hammermeister, lat 53
2. Joanna Ueberhan, lat 29
3. Tomek Szwalek, lat 34
4. Anna Szymkowiak, lat 54
5. Krzysztof Kokot, lat 49
6. Feliks Napierała, lat 18
7. Mikołaj Betka, lat 25.

Lista nr 5 – Komitet Wyborczy Wyborców KOALICJA OBYWATELSKA
1. Mariusz Wiśniewski, lat 45
2. Marta Mazurek, lat 54
3. Jakub Kucharczyk, lat 33
4. Justyna Kuberka, lat 47
5. Agnieszka Michalak, lat 41
6. Filip Olszak, lat 43
7. Łukasz Mikuła, lat 42.

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Wyborców SPOŁECZNY POZNAŃ
1. Anna Pieciul, lat 26
2. Amadeusz Smirnow, lat 36
3. Sylwia Badzińska, lat 42
4. Łukasz Orylski, lat 43
5. Milena Hadryan, lat 63
6. Paweł Kliber, lat 47
7. Adam Jura-Czarnecki, lat 31.

Lista nr 11 – Komitet Wyborczy Wyborców ZJEDNOCZONA PRAWICA – POZNAŃ:
1. Ewa Jemielity, lat 61
2. Lidia Dudziak, lat 66
3. Mateusz Nowak, lat 30
4. Barbara Kaczmarek, lat 76
5. Damian Paszek, lat 40
6. Patryk Ziemniak, lat 37
7. Małgorzata Zarębska, lat 71.

Lista nr 12 – Komitet Wyborczy KONFEDERACJA PROPOLSKA
1. Ziemowit Orzebitkowski, lat 33
2. Jarosław Piechowiak, lat 36
3. Agnieszka Budynek, lat 28
4. Ryszard Beta, lat 46
5. Barbara Jacieczko, lat 25.

Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w okręgu nr 1: miasto Poznań

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1. Filip Żelazny, lat 43, Kórnik
2. Krystyna Różańska-Gorgolewska, lat 48, Poznań
3. Marcin Klemenski, lat 50, Poznań
4. Andrzej Kmieć, lat 67, Poznań
5. Dorota Mączkowska, lat 53, Poznań
6. Stanisław Grzesiek, lat 77, Poznań
7. Magdalena Kodym-Sulanowska, lat 69, Poznań.

Lista nr 2 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
1. Anna Bryłka, lat 33, Kobylata
2. Jędrzej Spieszalski, lat 44, Tarnowo Podgórne
3. Marek Kałan, lat 35, Suchy Las
4. Paulina Burda, lat 29, Głubczyn
5. Marianna Pewińska, lat 28, Poznań
6. Kacper Figas, lat 22, Skrzynki
7. Piotr Marciniak, lat 25, Kostrzyn.

Lista nr 3 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1. Agnieszka Lewandowska, lat 38, Poznań
2. Piotr Libicki , lat 50, Poznań
3. Paweł Skotarczak, lat 44, Poznań
4. Joanna Klimkowska, lat 44, Poznań
5. Klaudia Młoda-Brylewska, lat 31, Borówiec
6. Paweł Siemiński, lat 52, Sady
7. Michał Tomczak, lat 55, Poznań.

Lista nr 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA
1. Dawid Murawa, lat 48, Poznań
2. Justyna Pankowska, lat 50, Poznań
3. Dawid Majewski, lat 34, Poznań
4. Magdalena Maciejewska, lat 51, Promnice
5. Jacek Kaczmarczyk, lat 66, Poznań
6. Bożena Stradowska-Adamska, lat 68, Poznań
7. Agnieszka Ueberhan, lat 46, Poznań.

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
1. Marek Woźniak, lat 64, Suchy Las
2. Tatiana Sokołowska, lat 57, Poznań
3. Filip Kaczmarek, lat 57, Poznań
4. Violetta Ratajczak, lat 58, Czerwonak
5. Henryk Magdziarek, lat 67, Poznań
6. Andrzej Włodyka, lat 63, Mrowino
7. Patrycja Lamprycht, lat 45, Suchy Las.

Lista nr 6 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY"
1. Sara Jurkowska, lat 24, Poznań
2. Mateusz Kaczmarek, lat 29, Poznań
3. Adam Kłaczyński, lat 29, Poznań
4. Katarzyna Andrzejczak, lat 43, Lisówki
5. Łukasz Potyka, lat 43, Poznań
6. Aleksandra Kołosowska, lat 36, Poznań
7. Tomasz Wasyłyk, lat 33, Poznań.

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD
1. Leszek Wojtasiak, lat 62, Kostrzyn
2. Maciej Wituski, lat 62, Poznań
3. Hanna Rubaszewska, lat 54, Poznań
4. Agata Koschel-Sturzbecher, lat 36, Poznań
5. Damian Drabik, lat 22, Poznań
6. Krystyna Gruszka, lat 62, Poznań
7. Paweł Bugajny, lat 61, Poznań.

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW
1. Tomasz Korzan, lat 56, Poznań
2. Małgorzata Olińska-Nowak, lat 66, Konin
3. Natalia Dering, lat 35, Poznań
4. Mateusz Kozłowski, lat 27, Poznań
5. Agnieszka Jankowska, lat 52, Poznań.

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ
1. Józef Juszkiewicz, lat 81, Poznań
2. Magdalena Kaminiecka, lat 45, Poznań
3. Daniel Głuszkiewicz, lat 47, Stropieszyn
4. Weronika Latańska, lat 25, Janków Trzeci
5. Robert Hofman, lat 28, Biała.


Fot: archiwum Lazarz.pl

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

lip

21:45
Rynek Łazarski
"Best of Animator" - pokaz filmu "Ruben Brandt, kolekcjoner" (reż. Milorad Krstić, Węgry 2018) w ramach Łazarskiego Przeglądu Filmowego

09

sie

16:30
Park Wilsona
XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - Warsztaty haftu koralikowego

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" - XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2024

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: