Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Miasto wystawiło na sprzedaż działkę przy zbiegu Hetmańskiej i Góreckiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Miasto wystawiło na sprzedaż działkę przy zbiegu Hetmańskiej i Góreckiej
01-08-2023 01:18   Janusz Ludwiczak
Miasto ogłosiło trzeci już przetarg na sprzedaż działki o powierzchni ponad 12 tys. m kw. przy zbiegu ulic Hetmańskiej i Góreckiej. Cena wywoławcza: 30 mln zł

To już trzeci przetarg, w którym miasto chce sprzedaż działkę o powierzchni 12 121 m² przy skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej Góreckiej.

Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na działce będzie mogła powstać zabudowa usługowa.

Jeszcze w latach 90. na terenie tym znajdowały się ogródki działkowe. W ostatnim czasie społecznicy i część łazarskich radnych postulowała utworzenie w tym miejscu parku.

Nieruchomość została wystawiona za 30 mln zł. Jest to już trzeci przetarg na sprzedaż działki. W maju tego roku cenę wywoławczą ustalono na 38 mln zł. Z kolei w lutym 2022 r. teren ten miasto chciało sprzedać za przynajmniej 35,2 mln zł.

Czy działka przy zbiegu ulic Hetmańskiej i Dmowskiego zostanie tym razem sprzedana? Przekonamy się pod koniec września.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

lip

21:45
Rynek Łazarski
"Best of Animator" - pokaz filmu "Ruben Brandt, kolekcjoner" (reż. Milorad Krstić, Węgry 2018) w ramach Łazarskiego Przeglądu Filmowego

09

sie

16:30
Park Wilsona
XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - Warsztaty haftu koralikowego

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" - XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2024

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: