Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dzieci z siedmiu łazarskich przedszkoli wzięły udział w olimpiadzie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dzieci z siedmiu łazarskich przedszkoli wzięły udział w olimpiadzie
21-06-2023 11:56   Janusz Ludwiczak
Już po raz ósmy odbyły się Międzyprzedszkolne Łazarskie Zawody Sportowe. Była to jedna z nielicznych olimpiad, gdzie każdy zawodnik był zwycięzcą i otrzymał medal.

7 czerwca na terenie Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki" przy ul. Limanowskiego odbyły się VIII Międzyprzedszkolne Łazarskie Zawody Sportowe, w których wzięły udział maluchy z 7 przedszkoli (nr 25, 32 – "Świerszczykowe Nutki", 39 – "Leśne Ludki", 44 im. Janusza Korczaka, 48, 89 i 90).

– We wspólnej zabawie uczestniczyły dzieci z najstarszych grup. Już od samego początku zawodów widać było przejęcie na twarzach dzieci, gdy maszerowały ze zniczem olimpijskim dookoła boiska. Każdy zespół przyszedł ubrany w koszulki z logo lub nazwą przedszkola i przygotował okrzyk, który zaprezentował pozostałym, małym sportowcom – opowiada Justyna Maciejewska-Dębska, dyrektora Przedszkola nr 39 "Leśne Ludki".

Zawody odbyły się od wspólnego wniesienia znicza olimpijskiego.

– Po krótkiej rozgrzewce dzieci wzięły udział w 10 konkurencjach. Nie zabrakło również odpoczynku na poczęstunek. Celem zawodów była przede wszystkim wspaniała zabawa, ale również integracja łazarskich przedszkoli, rozwijanie u dzieci sprawności fizycznej oraz budzenie zainteresowania sportem – dodaje Justyna Maciejewska-Dębska.

Każdy maluch otrzymał pamiątkowy medal, a wszystkie zespoły otrzymały puchar.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: