Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Konie skakały przez przeszkody, miłośnicy jeździectwa kupowali {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Konie skakały przez przeszkody, miłośnicy jeździectwa kupowali {WIDEO}
14-12-2009 04:31   Janusz Ludwiczak
W weekend pawilon nr 5 MTP zamienił się w hipodrom, a to za sprawą Halowych Zawodów Ogólnopolskich w Skokach przez Przeszkody CSN POZNAń CUP 2009. Zmaganiom towarzyszyły Targi Sprzętu Jeździeckiego.

W Halowych Zawodach Ogólnopolskich w Skokach przez Przeszkody CSN POZNAń CUP 2009 udział wzięło kilku zawodników, którzy walczyli o nagrody o łącznej wartości ponad 60 tysięcy złotych. W zawodach udział wzięła m.in. aktualna Mistrzyni Polski Aleksandra Lusina oraz zdobywca Pucharu Polski Krzysztof Ludwiczak.

W piątek odbył się jeden z najtrudniejszych konkursów - dwufazowy, zaś w sobotę kibice mogli obejrzeć szereg jeździeckich pokazów. W niedzielę dość licznie zgromadzona publiczność na trybunach mogła obejrzeć zawody Grand Prix Poznania, któremu towarzyszyły pokazy.

W ramach Poznań Cup widownia mogła zobaczyć m.in. pokazy kaskaderskie, sztafetę konną czy musztrę paradną poznańskich ułanów.

Zawodom konnym towarzyszyły Targi Sprzętu Jeździeckiego. Miłośnicy jazdy konnej mogli zapoznać się z szeroką ofertą asortymentu potrzebnego dla zdrowia i wyglądu konia oraz jeźdźca.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: