Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po parku Manitiusa będzie można jeździć rowerem - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po parku Manitiusa będzie można jeździć rowerem
02-10-2020 09:30   Janusz Ludwiczak
Podczas ostatniej sesji poznańscy radni zmienili regulamin parku im. G. Manitiusa przy rondzie Jeziorańskiego, na wyznaczonej alejce dopuszczony będzie ruch rowerowy.

Do regulaminu Parku Manitiusa zostanie dodany punkt: "Dopuszcza się jazdę rowerami z bezpieczną prędkością po wyznaczonej drodze".

– W związku z potrzebą dostosowania regulaminu parku im. G. Manitiusa do faktycznej funkcji, jaką ma pełnić wyznaczona alejka parkowa, tj. dopuszczenie na niej ruchu rowerowego, Zarząd Zieleni Miejskiej przystąpił do prac zmierzających do zmian w zapisach regulaminu parkowego. Infrastruktura rowerowa w południowo-zachodniej części Poznania wymaga płynnego i niezakłóconego przejazdu wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej, także przez tereny zieleni parkowej Miasta Poznania. Stąd zaistniała konieczność włączenia istniejącej infrastruktury parkowej do sieci powstających dróg rowerowych. Zapewni to bezpieczeństwo i płynność przejazdu rowerzystom – wyjaśnia Tomasz Lisiecki, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej.


Komentarze (1)

10-10-2020 12:07:14
pyra
Przeciez tam ciagle jezdzily rowery, nie rozumiem, za chwile wjada do Parku Wilsona, poczekajcie tylko jak Perfumiarnia sie wybuduje.
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: