Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Reymonta/Wyspiańskiego: Rozpoczęli remont bez pozwolenia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Reymonta/Wyspiańskiego: Rozpoczęli remont bez pozwolenia
22-09-2020 16:46   Janusz Ludwiczak
Na ulicy Reymonta przy skrzyżowaniu z ul. Wyspiańskiego rozpoczęły się prace związane z odtworzeniem nawierzchni po pracach związanych z budową i naprawą gazociągu. Okazało się, że roboty były prowadzone bez stosownej dokumentacji i zgłoszenia. Interweniowała policja.

Roboty prowadzone są na prawym pasie ulicy Reymonta w kierunku ronda Jeziorańskiego oraz przy skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego z Reymonta.

– Prace w rejonie skrzyżowania ul. Reymonta i Wyspiańskiego toczyły się bez stosownej dokumentacji i zgłoszenia. Ze względu na wejście wykonawcy w obszar pasa drogowego bez stosownej dokumentacji, powiadomione zostały służby policji, które podjęły niezbędne w takiej sytuacji działania dyscyplinujące – wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich.

Zarząd Dróg Miejskich wszczął postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zgodnie z informacją kierownika budowy powyższe prace zakończą się najpóźniej w środę, 23 września. Z uwagi na wprowadzenie tymczasowego oznakowania kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności. W rejonie prowadzonych prac tworzą się korki.


Fot: Miejski Inżynier Ruchu

Komentarze (4)

25-09-2020 16:17:36
Pyra
Do Toms, masz racje. Od tych robot na Lazarzu mozna dostac pomieszania. Jednak pozwolenie na odtworzenie asfaltu powinno byc wydane duzo wczesniej o czym powinno wiedziec Miasto, zainteresowac sie, ze po robotach gazowych przyjdzie kolej na nawierzchnie.
25-09-2020 15:49:34
toms
@pyra: A dobrze przeczytałaś ten tekst? To były inne - związane z odtwarzaniem nawierzchni
25-09-2020 15:40:30
pyra
2 miesiace ponad roboty trwaly i Miasto dopiero sie zorientowalo ze nie wydalo pozwolen ? Widac jak Miasto pracuje. Szkoda gadac. Roboty zakonczone.
22-09-2020 20:37:13
Aq
Przy tym zamknięciu należałoby w godzinach szczytu postawić na skrzyżowaniu Wyspiańskiego-Reymona policjanta do kierowania ruchem, bo działający tam obecnie "stały" cykl sygnalizacji kompletnie się nie sprawdza (skręcający w lewo z Wyspiańskiego oczekując na zielone korkują całą ulicę).
Aktualności
Niezapominajka
17

sty

11:00
Cmentarz żydowski ul. Głogowska 26a
Wspólna modlitwa chrześcijan i Żydów przy grobie rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

11:30
Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych ul. Głogowska 26 (MTP - paw. 103)
Otwarcie Izby Pamięci rabina Akivy Egera - XXV Ogólnopolski Dzień Judaizmu

18

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Centralne nabożeństwo ekumeniczne z okazji Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan

19

sty

18:30
Łazarz
35. sesja (zwyczajna-zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

30

sty

Polska * Poznań * Łazarz
30. finał WOŚP

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: