Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Skwer Eki z Małeki: kierowcy powinni przeparkować auta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Skwer Eki z Małeki: kierowcy powinni przeparkować auta
10-09-2020 07:30   Janusz Ludwiczak
W sobotę wprowadzony zostanie zakaz parkowania i zatrzymywania się w rejonie skweru przy zbiegu ulic Małeckiego, Granicznej i Łukaszewicza. Kierowcy nie powinni parkować w tym miejscu, inaczej muszą liczyć się ze 100-złotowym mandatem i 1 punktem karnym, a także poniosą koszty odholowania pojazdu, które wynoszą nawet 400 złotych.

Jak już informowaliśmy w sobotę, 12 września na Skwerze Eki z Małeki Rada Osiedla Św. Łazarz przy współpracy z miastem organizuje festyn "Coś się kończy, coś się zaczyna - Eki z Małeki".

– Będzie Jedzielnia i lokalne knajpy, pokaz filmu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" i silent disco - potańcówka, w której muzyka jest odtwarzana przez bezprzewodowe słuchawki, dzięki czemu nie będziemy generować hałasu – informuje Rada Osiedla Św. Łazarz.

W sobotę wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu w rejonie skweru przy zbiegu ulic Małeckiego, Łukaszewicza i Granicznej.

– W zawiązku z zaplanowanym na 12 września wydarzeniem kulturalnym, na drogach bezpośrednio przylegających do skweru Eki z Małeki, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania pojazdów z tabliczką, z holownikiem. Oznacza to, że pozostawione w sobotę samochody będą odholowane na parking strzeżony, na koszt właściciela pojazdu. Znaki drogowe nowej czasowej organizacji ruchu, wraz z terminami obowiązywania , są już ustawione, a strażnicy Referatu Grunwald prowadzą już akcję informacyjną – informuje Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Poznaniu.

Kierowcy nie powinni parkować w sobotę w rejonie skweru Eki z Małeki, inaczej muszą liczyć się z otrzymaniem mandatu w wysokości 100 złotych i 1 punktem karnym, a także poniosą koszty odholowania pojazdu.

– Jest to koszt 400 złotych za każdą dobę samochodu odstawionego na parking – zaznacza Przemysław Piwecki ze Straży Miejskiej w Poznaniu.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: