Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę wybieramy głowę państwa. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W niedzielę wybieramy głowę państwa. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR
11-07-2020 20:49   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 12 lipca w godz. od 7:00 do 21:00 podczas II tury wybierać będzie Prezydenta RP na najbliższą 5-letnią kadencję. Przedstawiamy szczegółowy informator wyborczy gdzie i jak głosować.

Jak głosujemy?

Lista kandydatów

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 12 lipca 2020 r. w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy kartę do głosowa koloru białego, na której spośród dwóch kandydatów głosujemy TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA NA PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata.
Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.

Lista kandydatów na Prezydenta RP

  1. Andrzej Duda, lat 48, Prezydent RP, wykształcenie wyższe prawnicze
  2. Rafał Trzaskowski, lat 48, prezydent Miasta Stołecznego Warszawa, wykształcenie wyższe politologiczne


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

O tym, czy jesteśmy wpisani do rejestru wyborców w Poznaniu można dowiedzieć się na trzy sposoby:

Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50

• ul. Dmowskiego 62
• ul. Drobna wszystkie adresy
• ul. Dwatory 1a, 2a, 2b
• ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
• ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
• ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
• ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
• ul. Cybulskiego wszystkie adresy
• ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
• ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
• ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
• ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
• ul. Nehringa wszystkie adresy,
• ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
• ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
• ul. Winklera wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
• ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
• ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
• ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
• ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
• ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Szymborska wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
• ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
• ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
• ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
• ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
• ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
• ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
• ul. Załęże wszystkie adresy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

ul. Dmowskiego 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
• ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
• ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
• ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
• ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
• ul. Chłodna wszystkie adresy
• ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
• ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
• ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
• ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
• ul. Morawskiego wszystkie adresy,
• ul. Potockiej 21, 23, 25,
• ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
• Rynek Łazarski 17, 18, 19,
• ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Szkoła Podstawowa nr 33, ul. Wyspiańskiego 27

• ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a, 6, 6a,
• ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
• ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
• ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
• ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31
• ul. Matejki 40, 41, 42,
• ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
• ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
• ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4

ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
• ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
• ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
• ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
• ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
• ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Dmowskiego 1, 3, 3b
• ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
• ul. Kanałowa 17, 18,
• ul. Kącik wszystkie adresy,
• ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
• ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
• ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
• Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
• ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Calliera wszystkie adresy,
• ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
• ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
• ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
• ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
• ul. Mottego wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
• ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
• ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
• ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
• ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
• ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58

• ul. Bukowska 12,
• ul. Dworcowa 5, 7, 9,
• ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
• ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
• ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
• ul. Kolejowa 1, 1/3,
• ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
• ul. Małeckiego 38,
• ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
• ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
• ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
• ul. Stolarska wszystkie adresy,
• ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
• ul. Święcickiego wszystkie adresy,
• ul. Zachodnia wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
• ul. Grottgera 14, 15, 16,
• ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
• ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
• ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
• ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
• ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
• ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
• ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
• ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
• ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
• ul. Skryta wszystkie adresy,
• ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
• ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
• ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37

• ul. Biała wszystkie adresy,
• ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
• ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
• ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
• ul. Niecała wszystkie adresy,
• ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
• ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
• ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
• ul. Szylinga wszystkie adresy,
• ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
• ul. Zakątek wszystkie adresy.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: