Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

MTP zapraszają na Letni Targ Rodzinny. Mamy wejściówki {☺ KONKURS} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
MTP zapraszają na Letni Targ Rodzinny. Mamy wejściówki {☺ KONKURS}
09-07-2020 09:38   redakcja, MTP
Zwiedzanie, uprawianie sportu czy nadrabianie książkowych zaległości – każdy ma swój plan na wymarzone wakacje. Te wszystkie aktywności łączyć będzie Letni Targ Rodzinny, który w najbliższy weekend odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zainspiruje i podpowie, jak latem spędzać wolny czas. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania wejściówki na to wydarzenie.

Na Letnim Targu Rodzinnym będzie można zapoznać się z ofertą turystyki rodzinnej i aktywnej czy przetestować i zakupić sprzęt sportowy. Zaprezentowane zostaną także ciekawe propozycje książkowe, o które warto uzupełnić wakacyjną biblioteczkę.

Na gości targowych będą czekać liczne atrakcje sportowe, przygotowane przez wystawców i partnerów – na przykład rodzinny bieg survivalowy.

W ramach Letniego Targu Rodzinnego planowane są także zajęcia fitness i joga w targowym plenerze, nauka jazdy na rolkach i wrotkach, strefa longboardów czy turniej piłki nożnej. Nie zabraknie również pysznego jedzenia. Gastronomiczna oferta zaspokoi gusta każdego smakosza – wielbicieli lokalnych przysmaków i żywności eko, a także fanów street foodu, zwłaszcza że na ekspozycji pojawi się największy food truck w Europie.

– W wakacje zawsze zdarzają się weekendy, podczas których nie mamy zaplanowanych wyjazdów i zostajemy w mieście, ale to nie oznacza, że mamy się nudzić. Postanowiliśmy wyjść z inicjatywą skierowaną do mieszkańców Poznania i zaprosić ich na Międzynarodowe Targi Poznańskie, by mogli spędzić 2 dni pełne wakacyjnych atrakcji – zaprasza Dagmara Suprun, dyrektor projektu.

Akcent kładziony będzie na turystykę aktywną, ale także wiejską - nie zabraknie więc lokalnych smaków. Do eksplorowania uroków Wielkopolski zapraszać będą m.in. Wielkopolska Organizacja Turystyczna.

Na Letnim Targu Rodzinnym będzie można także wziąć udział w warsztatach jazdy na rolkach, które poprowadzi Mistrz Polski w jeździe szybkiej, a także instruktor i doradca – Jakub "Zico" Ciesielski. W programie zaplanowano zajęcia dla początkujących i dla tych, którzy pierwsze kroki na rolkach mają już za sobą i chcieliby poznać technikę szybkiej jazdy, aby w przyszłości móc wziąć udział w zawodach.

W ramach sportowych aktywności na Letnim Targu Rodzinnym planowane są także: rodzinny bieg targowy, elektryczne gokarty dla najmłodszych i warsztaty sportowe z Akademią Piłkarską Reissa. Będzie można też skorzystać z konsultacji dietetycznych i żywieniowych.

Letni Targ Rodzinny odbędzie się w najbliższy weekend – w sobotę w godz. od 10:00 do 17:00, a w niedzielę do 16:00. Bilety wstępu kosztują 7 złotych i można zakupić je na stronie www.ToBilet.pl

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 3 podwójnych zaproszeń na Letni Targ Rodzinny.
Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje zgłoszenie wraz z podaniem imienia i nazwiska. Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem e-mail: konkurs@lazarz.pl dziś (tj. do czwartku, 9 lipca 2020) do godz. 22:00.
Przesyłając zgłoszenie zgadzają się Państwo na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia konkursu oraz publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowały Międzynarodowe Targi Poznańskie

Aktualizacja "Sierotka marysia" przyniosła szczęście następującym osobom:
• Magdalena Nowak
• Joanna Kaczmarek
• Marcin Kowalkiewicz
Zwycięzcy konkursu już otrzymali od nas bilety, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Zachęcamy do śledzenia portalu lazarz.pl, już niebawem kolejne kursy.

R E K L A M A

Fot: MTP/archiwum Lazarz.pl

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

wrz

11:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik Wikingów
- wioska wikingów: pokaz i warsztat lepienia podpłomyków,pokaz i warsztat ubijania masła w drewnianej maselnicy,pokaz i warsztat śpiewu białego,warsztaty lepienia w glinie,pokaz wa

20

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

21

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Zielono mi" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

22

wrz

18:30
Łazarz
30. sesja (zdalna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: