Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Palmiarnia znów otwarta - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Palmiarnia znów otwarta
06-06-2020 22:04   Janusz Ludwiczak
Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa Palmiarnia została otwarta. Obowiązują jednak pewne ograniczenia - zwiedzający muszą mieć na sobie maseczki lub przyłbice, a w obiekcie równocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.

Palmiarnia otwarta jest teraz codziennie, również w poniedziałki w godz. od 10:00 do 18:00 (bilety w kasie kupimy do godz. 17:00). Gościom udostępnione zostały wszystkie pawilony, jednak należy liczyć się z pewnymi ograniczeniami:

  1. Na terenie obiektu zwiedzający zobowiązani są do stosowania maseczek ochronnych lub przyłbic, zakrywających nos i usta – niespełnienie tego wymogu skutkuje koniecznością opuszczenia obiektu.
  2. Zwiedzający zobowiązani są dezynfekować ręce przy wejściu do budynku oraz dodatkowo dezynfekować ręce przy przejściach do pawilonów.
  3. Obowiązuje zachowanie dystansu 2 metry pomiędzy zwiedzającymi w pawilonach oraz partii wejściowej do obiektu.
  4. Obowiązuje zakaz zwiedzania obiektu przez zorganizowane grupy;
  5. Preferowana jest płatność zbliżeniowa za bilety wstępu.
  6. Jednorazowo w obiekcie może przebywać do 150 osób;
  7. Zakrywanie twarzy w temperaturach i wilgotności panującej w pawilonach Palmiarni może w niektórych przypadkach negatywnie wpłynąć na stan zdrowia.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: