Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kierowcy staranowali sygnalizację - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Kierowcy staranowali sygnalizację
05-05-2020 15:32   Janusz Ludwiczak
W wyniku zderzenia dwóch samochodów w rejonie skrzyżowania ulic Głogowskiej i Sielskiej na Górczynie staranowana została druga w ciągu ostatniej doby sygnalizacja świetlna w Poznaniu. ZDM apeluje do kierowców o rozwagę.

– To już druga staranowana w ciągu ostatniej doby sygnalizacja świetlna w Poznaniu. Tym razem w wyniku zderzenia dwóch samochodów w rejonie skrzyżowania ulic Głogowskiej i Sielskiej. Jako, że łącznie doszło już do czterech bardzo poważnych zdarzeń na poznańskich ulicach, to prośba do kierowców o wolniejszą i bardziej ostrożną jazdę (choć tak powinno być zawsze). Do czasu naprawy także ta sygnalizacja (podobnie jak na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i 28 Czerwca 1956 roku) nie będzie działać – informuje Zarząd Dróg Miejskich.


Komentarze (1)

06-05-2020 11:56:26
pyra
To jest przy przystanku tramwajowym, dobrze tam nikt nie stal przy pasach. Tam jest niebezpiecznie ale tego nikt z Miasta widzi.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

11:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Koncert muzyczno-charytatywny "Nasze serca z Ukrainą" w wykonaniu podopiecznych Dziennego Domu Pomocy nr 1 Klub "Centrum"

03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: