Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Galeria fotografii powstała w dawnym Mc Donald`s przy Głogowskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Galeria fotografii powstała w dawnym Mc Donald`s przy Głogowskiej
26-02-2020 16:49   Janusz Ludwiczak
Największa autorska galeria mistrza fotografii czarno-białej Szymona Brodziaka powstała przy ul. Głogowskiej, w budynku, w którym niegdyś znajdowała się restauracja McDonald`s.

Brodziak Gallery otwarta zostanie w środowy wieczór. W zamierzeniu twórców ma to być twórcza przestrzeń wystaw, spotkań i warsztatów.

– Tworzymy nowy kulturalny punkt na mapie Poznania, by inspirować, motywować i dzielić się pięknem. Na 200 m² prezentujemy ekspozycję czarno-białych fotografii, która poprzez swoje motto „Jesteś tym, co widzisz” zaprasza do kontemplowania sztuki – mówi Szymon Brodziak, fotograf.

Prace Szymona Brodziaka prezentowane były już w Muzeum Fotografii – Fundacji Helmuta Newtona w Berlinie. Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes w 2013 roku został uznany przez jury Fashion TV Photographers Awards za najlepszego na świecie fotografa czarno-białych kampanii reklamowych. Jest zdobywcą 1. miejsca w światowym rankingu World`s Top 10 Black&White Photographers by One Eyeland 2019.

– Jako Grupa MTP od lat realizujemy misję łączenia ludzi i idei. Organizacja wartościowych targów, kongresów i konferencji to działalność na styku biznesu, nauki i sztuki, bo tylko w takim interdyscyplinarnym dialogu powstaje przestrzeń to tworzenia innowacji, nowej jakości, do wykraczania poza utarte ścieżki – podkreśla Przemysław Trawa, prezes zarządu Grupy MTP.

Oficjalne otwarcie Brodziak Gallery będzie miało miejsce 26 lutego o godz. 19 - ul. Głogowska 16.


R E K L A M A

Komentarze (1)

29-02-2020 14:08:34
czytelnik
Wstęp darmowy czy płatny?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: