Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Po roku przerwy otwarta zostanie Biblioteka Raczyńskich przy Lodowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Po roku przerwy otwarta zostanie Biblioteka Raczyńskich przy Lodowej
24-01-2020 16:04   Janusz Ludwiczak
Na początku marca otwarta zostanie Filia nr 4 Biblioteki Raczyńskich przy ul. Lodowej. Przez rok w placówce tej trwał gruntowny remont. W ramach inwestycji czytelnia i wypożyczalnia książek zmieniły się nie do poznania.

Biblioteka Raczyńskich przy ul. Lodowej została zamknięta pod koniec marca ubiegłego roku z powodu gruntownego remontu, polegającego na wymianie wszystkich instalacji, wymianie okien i przebudowie pomieszczeń. W ramach inwestycji wybudowano również windę dla osób niepełnosprawnych i starszych oraz z problemami ruchowymi.

– Otwarcie Filii nr 4 planowane jest na pierwszą dekadę marca. Niebawem prześlemy więcej informacji na temat remontu – tłumaczy Katarzyna Wojtaszak, rzeczniczka prasowa Biblioteki Raczyńskich.

Remont biblioteki przy Lodowej pierwotnie miał potrwać tylko pół roku i zakończyć się we wrześniu. Dlaczego prace zostały przedłużone? Odpowiedzi na to pytanie Biblioteka Raczyńskich jeszcze nam nie udzieliła.

Do czasu zakończenia remontu placówki przy Lodowej czytelnicy mogą wypożyczać książki w filii przy ul. Arciszewskiego 27.


R E K L A M A

Komentarze (1)

26-01-2020 20:21:20
mieszkanka
Bardzo się cieszę, że biblioteka się na nowo otwiera i że przeszła modernizację! W poprzednim wydaniu była nieco odstraszająca. Mam nadzieję, że również pracownicy przeszli "remont" swojego podejścia do odwiedzających i zagości tu więcej entuzjazmu i pozytywnego podejścia niż dotychczas ;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

do 24-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
PGA - Poznań Game Arena 2021 - targi gier i multimediów
"Optyka" - targi optyczne

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka

26

paź

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Koncert "Jesień idzie" w wykonaniu Klubu Szyderców Bis

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: