Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Viva(t) Seniorzy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Viva(t) Seniorzy
28-10-2019 00:26   redakcja, MTP
Koncerty Grażyny Brodzińskiej i Haliny Frąckowiak, warsztaty ogrodnicze i zielarskie, bezpłatne badania profilaktyczne oraz porady lekarzy i specjalistów to główne atrakcje targów "Viva Seniorzy" (dawniej Aktywni 50+), które już po raz dziesiąty odbyły się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Głównym punktem programu były koncerty Grażyny Brodzińskiej i Haliny Frąckowiak, przygotowane we współpracy z Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zaprasił na, cieszące się dużym zainteresowaniem seniorów warsztaty i wykłady. Uczestnicy mieli możliwość przygotowania sadzonek z liści różnych roślin, samodzielnego wykonania domków dla owadów i roślinnych lampionów.

Seniorzy mieli również okazję skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz porad lekarzy i specjalistów, którzy opowiadali o tym, jak leczyć i zapobiegać najczęstszym chorobom wieku podeszłego.

Dodajmy, że w weekend na MTP odbyły się również Targi Pojazdów Zabytkowych "Retro Motor Show". Więcej o tym w artykule: Klasyki motoryzacji na MTP.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: