Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radna Lidia Dudziak uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radna Lidia Dudziak uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi
25-06-2019 06:59   Janusz Ludwiczak
Wicewojewoda wielkopolski Aneta Niestrawska wręczyła radnej Lidii Dudziak Srebrny Krzyż Zasługi.

W poniedziałek wicewojewoda Aneta Niestrawska wręczyła odznaczenia państwowe działaczom samorządowym z Wielkopolski, pełniącym funkcje publiczne w administracji samorządowej oraz pasjonatom historii, działaczom na rzecz kultywowania pamięci o zwycięskim Powstaniu Wielkopolskim, a także organizatorom uroczystości rocznicowych.

Wiceprezydent Poznania Jędrzej Solarski otrzymał medal za zainicjowanie wielu przedsięwzięć upamiętniających 100 rocznicę Powstania Wielkopolskiego.

Z kolei radna Lidia Dudzika została uhonorowana Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Za działalność na rzecz lokalnej społeczności odznaczono łącznie 38 osób, w tym także regionalistów, nauczycieli czy muzealników.


Komentarze (4)

26-06-2019 13:01:11
maciej
bardzo, ale to bardzo - chciałbym się dowiedzieć o zasługach Pani Radnej na rzecz lokalnej społeczności? czy chodzi o wywiady w telewizji? czy też składanie kwiatów z okazji różnych okazji, czy też bywanie-gdzie coś się dzieje na Łazarzu? a może chodzi o składanie różnych obietnic jak to będzie kiedyś dobrze na Łazarzu. Myślę,że wielki krzyż należy się Tej Pani za to,"że żyje" i "mieszka" na Łazarzu.
25-06-2019 19:03:43
eka z małeki
IIIIHAAAA!!!!iiiiiiihaaaa-będziemy o tym pamiętać takich zasług promujących nasze kochane miasteczko na całym świecie po prostu się nie zapomina.Ja przyznałbym raczej katoflany krzyż zasługi bobla!!!Iha iha ihaaaaaaaaaaaaaa na wieki wieków amen................eka
25-06-2019 17:38:38
pyra
Gratuluje !
25-06-2019 09:49:21
gosownik
ta nagroda to za poskromienie oslow?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

29

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Baśniowa Kraina w Ogrodzie Łazarz" - warsztaty muzyczne dla dzieci z Wujkiem Ogórkiem

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Sesja śmiechu dla Aktywnych 60+- zajęcia relaksacyjne przygotowane przez Fundację Dr. Clown. Obowiązują zapisy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: