Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Wygibasy na fyrtlu, malowanie muralu i kabaretowy plażing" na dzień sąsiada w Ogrodzie Łazarz - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Wygibasy na fyrtlu, malowanie muralu i kabaretowy plażing" na dzień sąsiada w Ogrodzie Łazarz
02-06-2019 11:20   Janusz Ludwiczak
Pod hasłem "Sąsiadko, Sąsiedzie, jak Ci się wiedzie? Jak dobrze mieć sąsiada" – odbyła się w piątkowe popołudnie biesiada dla mieszkańców. Nie zabrakło animacji dla dzieci, potraw z grilla, a także kabaretowego plażingu. Na ścianie jednego z garaży przy Ogrodzie Łazarz powstał antydyskryminacyjny mural.

W piątkowe popołudnie do godzin wieczornych w Ogrodzie Łazarz, znajdującym się pomiędzy blokami i kamienicy w obrębie ulic Potockiej, Dmowskiego i Stablewskiego obchodzono przypadający 2 czerwca Światowy Dzień Sąsiada.

Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty" przygotowało warsztaty recyklingowe oraz dyskusje o przyjaźni i tolerancji. Na ścianie jednego z garaży przy Ogrodzie Łazarz powstał antydyskryminacyjny mural.

Stowarzyszenie Wirtualny Łazarz przygotowało 30 starych fotografii, ukazujących jak spędzano wolny czas w czasach PRL.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodziny zaprosił najmłodszych na "Wygibasy na fyrtlu", czyli animacje dla dzieci. Nie zabrakło przeciągania liny, zabawy z chustą klanzy i baniek mydlanych.

Na zakończenie wszystkich rozśmieszył Klub Szyderców Bis ze swoim koncertem "Plażing z Kabaretem".

Dzień Sąsiada w Ogrodzie Łazarz odbył się w ramach projektu "Jak dobrze mieć sąsiada" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania pozyskanych w Konkursie "Centrum Warte Poznania".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: