Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada Miasta zgodziła się na dofinansowanie remontu kamienic przy Strusia i Niegolewskich - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada Miasta zgodziła się na dofinansowanie remontu kamienic przy Strusia i Niegolewskich
17-04-2019 00:46   Janusz Ludwiczak
110 tys. zł otrzyma wspólnota mieszkaniowa przy ul. Strusia 3/3a na dofinansowanie konserwacji i renowacji klatki schodowej ponad 120-letniej neogotyckiej kamienicy przy ul. Strusia 3-3a. Z kolei 8,1 tys. zł otrzyma inna wspólnota mieszkaniowa na dofinansowanie prac renowacyjnych drzwi wejściowych zabytkowej kamienicy przy ul. Niegolewskich 10.

Podczas wtorkowej sesji poznańscy radni przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia w 2019 r. dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. Na liście znalazły się dwie kamienice na Łazarzu.

I tak Wspólnota Mieszkaniowa pryz ul. Strusia 3-3a otrzyma dotację w wysokości 110 tysięcy złotych na dofinansowanie konserwacji i renowacji klatki schodowej przy ul. Strusia 3-3a w Poznaniu.

Z kolei Wspólnocie Mieszkaniowej Nieruchomości przy ul. Niegolewskich 10 Rada Miasta udzieliła dotacji w wysokości 8 100 złotych na dofinansowanie prac renowacyjnych drzwi wejściowych zabytkowej kamienicy.


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

maj

do 26-05-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi fitness i sportu "Fit-Expo"

26

maj

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego
w godz. 7:00-21:00

27

maj

do 04-06-2019
Łazarz
30. jubileuszowe Dni Łazarza
27.05-04.06.2019

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
30. Dni Łazarza - Uroczyste rozpoczęcie 30. jubileuszowych Dni Łazarza

28

maj

14:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
30. Dni Łazarza - Łazarski Przegląd Twórczości Plastycznej i Fotograficznej dzieci i młodzieży

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: