Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada Miasta zgodziła się na dofinansowanie remontu kamienic przy Strusia i Niegolewskich - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada Miasta zgodziła się na dofinansowanie remontu kamienic przy Strusia i Niegolewskich
17-04-2019 00:46   Janusz Ludwiczak
110 tys. zł otrzyma wspólnota mieszkaniowa przy ul. Strusia 3/3a na dofinansowanie konserwacji i renowacji klatki schodowej ponad 120-letniej neogotyckiej kamienicy przy ul. Strusia 3-3a. Z kolei 8,1 tys. zł otrzyma inna wspólnota mieszkaniowa na dofinansowanie prac renowacyjnych drzwi wejściowych zabytkowej kamienicy przy ul. Niegolewskich 10.

Podczas wtorkowej sesji poznańscy radni przyjęli uchwałę w sprawie udzielenia w 2019 r. dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków. Na liście znalazły się dwie kamienice na Łazarzu.

I tak Wspólnota Mieszkaniowa pryz ul. Strusia 3-3a otrzyma dotację w wysokości 110 tysięcy złotych na dofinansowanie konserwacji i renowacji klatki schodowej przy ul. Strusia 3-3a w Poznaniu.

Z kolei Wspólnocie Mieszkaniowej Nieruchomości przy ul. Niegolewskich 10 Rada Miasta udzieliła dotacji w wysokości 8 100 złotych na dofinansowanie prac renowacyjnych drzwi wejściowych zabytkowej kamienicy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

cze

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Poznańskie Muzykalia - koncert: Wojciech Korda i Ada Rusowicz

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: