Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów
25-09-2009 00:39   Janusz Ludwiczak
W czwartek na MTP rozpoczęła się XIX Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych. Ponad 300 wystawców prezentuje fotele dentystyczne, sprzęt, materiały i instrumenty dla lekarzy dentystów i branży stomatologicznej.

Do soboty włącznie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się XIX Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2009. Impreza, która do tej pory odbywała się w Łodzi już po raz drugi ma miejsce w Poznaniu.

Na targach swoją ekspozycje prezentuje ponad 300 wystawców z całego świata - z Chin, Irlandii, Hiszpanii, Niemiec, Pakistanu, Słowacji, Szwajcarii, Turcji, Węgier, Włoch i USA. Najwięcej dominuje jednak firm z Polski.

Wystawie towarzyszy Zjazd Zespołów Stomatologicznych, w którym uczestniczy ponad 1100 lekarzy i techników dentystycznych. Uczestniczą oni w serii wykładów, warsztatów i szkoleń. Tematy sesji dotyczą m.in. "Sztuki odbudowy tkanek zęba", "Stomatologii adhezyjnej" czy okluzji.

Równocześnie na terenie Centrum Kongresowego MTP odbywa się XIII Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, na który zjechało ponad 4 tysiące osób.

Wystawa do soboty włącznie odbywa się w pawilonach 7, 7a, 8, 8a i 9 (wejście od ulicy Śniadeckich). Wstęp na targi kosztuje 15 złotych i 8 złotych dla studentów, uczniów szkół medycznych i emerytów. Jest także możliwość zakupy biletu 3-dniowego w wysokości 30 złotych. Dla gości MTP uruchomiło podobnie jak podczas większość imprez targowych specjalną linią autobusową kursującą w godz. od 9 do 18 z częstotliwością co 30 minut, pomiędzy parkingiem przy ulicy Matejki, a pawilonami MTP.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (2)

25-09-2009 20:19:03
madzia
Oj nie ty jeden max, nie ty jeden.
25-09-2009 14:44:27
max
Nie cierpię dentysty
Aktualności
Niezapominajka
04

gru

Rynek Łazarski
Otwarcie Rynku Łazarskiego

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Animal Fest" - targi zoologiczne
"Hobby" - salon modelarstwa

do 05-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Flyball Racing 2021 - wyścigi psich sztafet

10

gru

do 12-12-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"FIT-EXPO 2021" - targi fitness & Sport Park

do 12-12-2021
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Festiwal Rzeźby Lodowej "Poznań Ice Festival 2021"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: