Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dla pięknego uśmiechu i zdrowia zębów
25-09-2009 00:39   Janusz Ludwiczak
W czwartek na MTP rozpoczęła się XIX Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych. Ponad 300 wystawców prezentuje fotele dentystyczne, sprzęt, materiały i instrumenty dla lekarzy dentystów i branży stomatologicznej.

Do soboty włącznie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się XIX Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych CEDE 2009. Impreza, która do tej pory odbywała się w Łodzi już po raz drugi ma miejsce w Poznaniu.

Na targach swoją ekspozycje prezentuje ponad 300 wystawców z całego świata - z Chin, Irlandii, Hiszpanii, Niemiec, Pakistanu, Słowacji, Szwajcarii, Turcji, Węgier, Włoch i USA. Najwięcej dominuje jednak firm z Polski.

Wystawie towarzyszy Zjazd Zespołów Stomatologicznych, w którym uczestniczy ponad 1100 lekarzy i techników dentystycznych. Uczestniczą oni w serii wykładów, warsztatów i szkoleń. Tematy sesji dotyczą m.in. "Sztuki odbudowy tkanek zęba", "Stomatologii adhezyjnej" czy okluzji.

Równocześnie na terenie Centrum Kongresowego MTP odbywa się XIII Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, na który zjechało ponad 4 tysiące osób.

Wystawa do soboty włącznie odbywa się w pawilonach 7, 7a, 8, 8a i 9 (wejście od ulicy Śniadeckich). Wstęp na targi kosztuje 15 złotych i 8 złotych dla studentów, uczniów szkół medycznych i emerytów. Jest także możliwość zakupy biletu 3-dniowego w wysokości 30 złotych. Dla gości MTP uruchomiło podobnie jak podczas większość imprez targowych specjalną linią autobusową kursującą w godz. od 9 do 18 z częstotliwością co 30 minut, pomiędzy parkingiem przy ulicy Matejki, a pawilonami MTP.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (2)

25-09-2009 20:19:03
madzia
Oj nie ty jeden max, nie ty jeden.
25-09-2009 14:44:27
max
Nie cierpię dentysty
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

22

kwi

18:00
Komisariat Policji Poznań-Grunwald ul. Rycerska 2
Znakowanie rowerów
w godz. 12:00-18:00

23

kwi

do 25-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Energetyki
"GreenPower" - Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej
"Instalacje" - Międzynarodowe Targi Instalacyjne
"Sawo" - Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarn

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: