Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR WYBORCZY - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR WYBORCZY
20-10-2018 18:39   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 21 października w godz. od 7 do 21 odbędą się wybory samorządowe, w których będziemy wybierać prezydenta Poznania, radnych Rady Miasta Poznania oraz radnych Sejmiku wielkopolskiego. Przedstawiamy szczegółowy informator wyborczy.

Jak głosujemy?

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Lista kandydatów


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 21 października 2018 w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy trzy karty do głosowania:

  • kartę z nazwiskami kandydatów NA PREZYDENTA POZNANIA na różowym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO RADY MIASTA POZNANIA na szarym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA na niebieskim tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

O tym, czy jesteśmy wpisani do rejestru wyborców w Poznaniu można dowiedzieć się na trzy sposoby:

Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Szkoła Podstawowa nr 77, ul. Dmowskiego 50

• ul. Dmowskiego 62
• ul. Drobna wszystkie adresy
• ul. Dwatory 1a, 2a, 2b
• ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
• ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
• ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
• ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
• ul. Cybulskiego wszystkie adresy
• ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
• ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
• ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
• ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
• ul. Nehringa wszystkie adresy,
• ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
• ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
• ul. Winklera wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

• ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
• ul. Chociszewskiego b.d., b.d.2, b.d.4, b.d.5, 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
• ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
• ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
• ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
• ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
• ul. Szymborska wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
• ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
• ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
• ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
• ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
• ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
• ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
• ul. Załęże wszystkie adresy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

ul. Dmowskiego 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
• ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
• ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
• ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
• ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
XXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Terapeutycznymi, ul. Potockiej 38

• ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
• ul. Chłodna wszystkie adresy
• ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
• ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
• ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
• ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
• ul. Morawskiego wszystkie adresy,
• ul. Potockiej 21, 23, 25,
• ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
• Rynek Łazarski 17, 18, 19,
• ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych, ul. Wyspiańskiego 27

• ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a, 6, 6a,
• ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
• ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
• ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
• ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31
• ul. Matejki 40, 41, 42,
• ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
• ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
• ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4

ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
• ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
• ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
• ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
• ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
• ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Dmowskiego 1, 3, 3b
• ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
• ul. Kanałowa 17, 18,
• ul. Kącik wszystkie adresy,
• ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
• ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
• ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
• Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
• ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Calliera wszystkie adresy,
• ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
• ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
• ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
• ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
• ul. Mottego wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

• ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
• ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
• ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
• ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
• ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
• ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
• ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58

• ul. Bukowska 12,
• ul. Dworcowa 5, 7, 9,
• ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
• ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
• ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
• ul. Kolejowa 1, 1/3,
• ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
• ul. Małeckiego 38,
• ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
• ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
• ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
• ul. Stolarska wszystkie adresy,
• ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
• ul. Święcickiego wszystkie adresy,
• ul. Zachodnia wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
• ul. Grottgera 14, 15, 16,
• ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
• ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
• ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
• ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

• ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
• ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
• ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
• ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
• ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
• ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
• ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
• ul. Skryta wszystkie adresy,
• ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
• ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
• ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37

• ul. Biała wszystkie adresy,
• ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
• ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
• ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
• ul. Niecała wszystkie adresy,
• ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
• ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
• ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
• ul. Szylinga wszystkie adresy,
• ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
• ul. Zakątek wszystkie adresy.


Lista kandydatów

Lista kandydatów na Prezydenta Miasta Poznania:
1. Dorota Bonk-Hammermeister, lat 47, KWW Społeczna Kolacji "Prawo do Miasta"
2. Wojciech Bratkowski, lat 60, KWW Poznań Od Nowa Inicjatywa Społeczna
3. Przemysław Hinc, lat 47, KWW Kukiz`15
4. Jacek Jaśkowiak, lat 54, KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
5. Tomasz Lewandowski, lat 40, KWW Lewica
6. Jarosław Pucek, lat 42, KWW Dobro Miasta
7. Tadeusz Zysk, lat 65, KW Prawo i Sprawiedliwość


Lista kandydatów do Rady Miasta Poznania w okręgu nr 1
(Jeżyce, Łazarz, Wilda):

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Katarzyna Kierzek-Koperska, lat 44, Poznań
2. Łukasz Mikuła, lat 36, Poznań
3. Jakub Kucharczyk, lat 28, Poznań
4. Filip Olszak, lat 37, Poznań
5. Wiesława Urbańska, lat 62, Poznań
6. Marta Mazurek, lat 48, Poznań
7. Agnieszka Michalak-Pietkiewicz, lat 35, Poznań

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz`15
1. Wojciech Tamuć, lat 33, Poznań
2. Artur Bednarz, lat 44, Poznań
3. Mariusz Frankowski, lat 63, Poznań
4. Karolina Michalczewska, lat 44, Poznań
5. Patrycja Foremska, lat 18, Poznań

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Jan Sulanowski, lat 36, Poznań
2. Lidia Dudziak, lat 61, Poznań
3. Iwona Rajewicz-Szyba, lat 34, Poznań
4. Stanisław Gorzelańczyk, lat 64, Poznań
5. Adrian Przybyła, lat 29, Poznań
6. Agnieszka Niemczewska, lat 35, Poznań
7. Jarosław Rolewski, lat 51, Poznań

Lista nr 12 – Komitet Wyborczy Wyborców Poznań Od Nowa Inicjatywa Społeczna
1. Mirosław Kowalczyk, lat 48, Poznań
2. Agnieszka Kuleczka, lat 39, Poznań
3. Piotr Breszczyński, lat 42, Poznań
4. Elżbieta Preiss, lat 54, Poznań
5. Magdalena Breszczyńska, lat 38, Poznań

Lista nr 13 – Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Pucka Dobro Miasta
1. Wojciech Wośkowiak, lat 51, Poznań
2. Bartosz Kaczmarek, lat 40, Poznań
3. Mariusz Woźniak, lat 58, Poznań
4. Adam Babicz, lat 63, Poznań
5. Aleksandra Różycka, lat 47, Poznań
6. Hanna Jakubowska, lat 64, Poznań
7. Anna Chodorowska, lat 48, Poznań

Lista nr 14 – Komitet Wyborczy Wyborców Lewica
1. Katarzyna Kretkowska, lat 60, Poznań
2. Maciej Szlinder, lat 32, Poznań
3. Maria Łazarz, lat 64, Poznań
4. Marian Krzywosz, lat 61, Poznań
5. Małgorzata Czubała, lat 67, Poznań
6. Dawid Majewski, lat 28, Poznań
7. Wojciech Rohde, lat 60, Poznań

Lista nr 15 – Komitet Wyborczy Wyborców Społeczna Koalicja "Prawo Do Miasta"
1. Dorota Bonk-Hammermeister, lat 47, Poznań
2. Arkadiusz Kluk, lat 27, Poznań
3. Aleksandra Sołtysiak-Łuczak, lat 38, Poznań
4. Andrzej Janowski, lat 39, Poznań
5. Dorota Łodziak, lat 35, Poznań
6. Filip Schmidt, lat 34, Poznań
7. Magdalena Garczarczyk, lat 42, Poznań


Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego w okręgu nr 1
(Miasto Poznań):

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy
1. Włodzimierz Usarek, lat 55, Miączynek
2. Zbigniewa Nowodworska, lat 67, Poznań
3. Krzysztof Cesar, lat 68, Poznań
4. Anna Frankiewicz, lat 22, Poznań
5. Mieczysław Duszyński, lat 71, Poznań

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wyborców Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Julia Krakowiak, lat 35, Wojnowice
2. Andrzej Kaczmarek, lat 58, Poznań
3. Przemysław Tomczak, lat 39, Cerekwica
4. Martyna Włodarczyk, lat 23, Poznań
5. Rafał Klimek, lat 47, Lipka
6. Ewalina Wysocka-Babst, lat 40, Poznań
7. Marek Beer, lat 65, Poznań

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Partia Zieloni
1. Izabela Janicka, lat 55, Poznań
2. Tomasz Knioła, lat 39, Poznań
3. Magdalena Kondratowicz, lat 53, Poznań
4. Marek Mondry, lat 40, Poznań
5. Katarzyna Nowacka, lat 58, Poznań
6. Wojciech Dera, lat 60, Poznań

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Marek Woźniak, lat 58, Suchy Las
2. Tatiana Sokołowska, lat 52, Poznań
3. Paulina Stochniałek, lat 42, Swarzędz
4. Aldona Anastasow, lat 65, Poznań
5. Adrian Tomaszkiewicz, lat 44, Poznań
6. Filip Kaczmarek, lat 51, Poznań
7. Joanna Jaśkowiak, lat 52, Poznań

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Waldemar Witkowski, lat 64, Poznań
2. Mirosława Wieczorek-Filipiak, lat 57, Poznań
3. Lucjan Dutkiewicz, lat 57, Poznań
4. Aneta Konieczna, lat 40, Poznań
5. Ewa Rzepka, lat 69, Poznań
6. Maciej Wróblewski, lat 47, Poznań
7. Ewa Bukowian, lat 58, Poznań

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Partia Razem
1. Jakub Skurzyński, lat 29, Poznań
2. Dorota Koszal, lat 26, Poznań
3. Jakub Kantorski, lat 28, Poznań
4. Zuzanna Lewandowska, lat 25, Poznań
5. Łukasz Orylski, lat 37, Poznań
6. Natalia Woźniak, lat 30, Poznań
7. Michał Kołosowski, lat 40, Poznań

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP
1. Robert Tołpa, lat 43, Poznań
2. Joanna Oszmian, lat 44, Poznań
3. Joanna Jóźwiak, lat 33, Środa Wielkopolska
4. Piotr Wawrzyniak, lat 34, Poznań
5. Michał Andrzejewski, lat 34, Poznań
6. Łukasz Kuk, lat 46, Poznań
7. Aleksandra Lekier, lat 71, Poznań

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz`15
1. Bartosz Garczyński, lat 39, Poznań
2. Damian Kupka, lat 22, Poznań
3. Zofia Rembarz, lat 82, Poznań
4. Kacper Andrzejak, lat 22, Komorniki
5. Agnieszka Gryczyńska, lat 36, Międzychód
6. Kamila Andrzejewska, lat 33, Dobroczyn
7. Michał Pilc, lat 34, Poznań

Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie
1. Jakub Mierzejewski, lat 22, Koło
2. Jan Paech, lat 21, Poznań
3. Joanna Wawrzyniak, lat 41, Trzcianka
4. Aleksandra Miśkiewicz, lat 20, Poznań
5. Paweł Antuchowski, lat 21, Luboń

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Zbigniew Czerwiński, lat 57, Poznań
2. Piotr Szelągowski, lat 48, Poznań
3. Małgorzata Michalska-Mickiewicz, lat 55, Rybojedzko
4. Zbigniew Jacyna-Onyszkiewicz, lat 74, Poznań
5. Dorota Mączkowska, lat 48, Poznań
6. Grzegorz Jurga, lat 62, Poznań
7. Magdalena Kodym-Sulanowska, lat 63, Poznań

Lista nr 11 – Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni
1. Irena Bandurska, lat 67, Poznań
2. Ewa Dłużewicz, lat 75, Poznań
3. Agnieszka Smektała, lat 45, Poznań
4. Witold Kozak, lat 72, Poznań
5. Maciej Grzybek, lat 56, Poznań
6. Waldemar Zaremba, lat 39, Krobia
7. Wiesława Ratajczak, lat 44, Leszno


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum

Komentarze (1)

20-10-2018 22:21:42
emeryt
Ciekawe czy w okw. 22,23 i 24 będzie otwarte wejście dla niepełnosprawnych.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

lis

18:30
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Najpiękniejsze stare melodie w nowych aranżacjach - koncert

23

lis

do 24-11-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
OPTYKA - targi optyczne

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Taki kraj"- widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki" z udziałem Kabaretu "Klub Szyderców Bis"
Artyści przygotują i wspólnie z publicznością wykonają znane przeboje. Gość specjalny Z

24

lis

Po-Dzielnia ul. Głogowska 27
Napraw! Nie wyrzucaj: sprzęt elektryczny i elektroniczny
w godz. 12:00-15:00

29

lis

do 02-12-2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie
CAVALIADA - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
Narodowa Wystawa Rolnicza

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: