Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od koszul po buty, od Polski po Chiny {GALERIA ZDJęć} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od koszul po buty, od Polski po Chiny {GALERIA ZDJęć}
09-09-2009 14:48   Janusz Ludwiczak
Największe w Polsce targi mody, które zgromadziły blisko 650 wzorów z kolekcji i marek odzieży i obuwia oraz wystawców z 21 krajów świata rozpoczęły nowy sezon na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Targi mody: Kontraktacji Next Season i Body Style oraz salon Fast Fashion i targi Tex-Style odbyły się w zeszłym tygodniu w pawilonach 5, 6, 6a i 9 MTP.

W ubiegłym tygodniu, w dniach od 2 do 4 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się pierwsze wystawy po wakacyjnej przerwie. Wystawcy z 21 krajów zaprezentowało blisko 650 marek odzieży, obuwia i wzorów z nowej kolekcji.

Na targach Tex-Style było można zapoznać się z ofertą tkanin i dodatków dla przemysłu odzieżowego, zaś salon Next Season zaprezentował kolekcję odzieży, obuwia i dodatków.

Swoją ofertę zaprezentowały także Chiny Wschodnie zajmując aż dwa pawilony. Na uroczystym otwarciu był sam ambasador Chin Sun Żungmin.

Na targach mody można było zapoznać się z ofertą na jesień i zimę oraz wiosnę i lato przyszłego roku. A co będzie modne latem 2010 roku?
Przyszłego lata na pewno bardzo modne będą kolory pastelowe oraz od błękitu po przez malinowe kolory, liliowy i turkusowy. Bardzo modne będą szerokie spodnie i jeansy, wkładane do butów wewnątrz. Na rynek polski wprowadzamy nową hiszpańską markę muchacha, która mam nadzieję, że przemówi do serc polskich kobiet - powiedziała Ewa Pasiut z firmy Showroom Polska.

Branża odzieżowa najbardziej odczuła kryzysu gospodarczego, jednak nie do końca.
Nasze marki funkcjonują bardzo dobrze wielu krajów Europy Zachodniej. Są to marki, w których kobiety się zakochują. Jeżeli kobieta się zakocha to wiadomo co się zdarza. Wraca po tą markę i ją kupują - dodaje Ewa Pasiut z firmy Showroom Polska.

Kolejną imprezą targową na MTP będzie Polagra-Tech, która odbędzie się od 14 do 17 października. Wtedy w pawilonach MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych, Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mięsnego, Międzynarodowy Salon Dodatków do żywności, Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych oraz Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: