Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona będzie można kupić kwiaty, doniczki i nasiona. Rusza 25. konkurs "Zielony Poznań" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona będzie można kupić kwiaty, doniczki i nasiona. Rusza 25. konkurs "Zielony Poznań"
12-05-2018 01:16   Janusz Ludwiczak
Petunie, surfinie, maciejki i również pelargonie, a także doniczki, nasiona i akcesoria ogrodnicze będzie można kupić podczas kiermaszu, który w weekend odbędzie się w Parku Wilsona. Od soboty będzie można również zgłaszać się do jubileuszowej, 25. edycji konkursu "Zielony Poznań".

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku wystawcy zaoferują w cenach promocyjnych bogaty wybór materiału roślinnego z przeznaczeniem do obsadzeń balkonów, tarasów i ogrodów. Będzie można zaopatrzyć się też w akcesoria balkonowe i ogrodnicze, podłoża i nawozy. Wszystkim zainteresowanym porad ogrodniczych udzielać będą instruktorzy Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców.

– Po raz kolejny wspólnie z mieszkańcami miasta Poznania przygotowujemy się do wiosny w ogrodzie. W tym roku impreza nabierze nowej mocy dzięki połączeniu sił z różnych instytucji. Podczas kiermaszu przyjmowane będą zgłoszenia do konkursu, a wystawcy zaoferują mieszkańcom bogaty wybór materiału roślinnego z przeznaczeniem do obsadzeń balkonów, tarasów i ogrodów, a także akcesoria ogrodnicze, podłoża i nawozy. Na mieszkańców miasta Poznania czekają liczne atrakcje, animacje dla dzieci, edukacja i pokazy florystyczne Ogrodu Botanicznego UAM, warsztaty z hortiterapii prowadzone przez Katedrę Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, znakowanie rowerów z Komisariatem Policji-Grunwald, Mobilny Punkt Informacyjny dla Rodzin prowadzony przez Poznańskie Centrum Świadczeń – zapowiada Ewelina Murzydło z Wydziału Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

Podczas kiermaszu będzie można także zgłosić swój udział w konkursie "Zielony Poznań" i zapoznać się z jego regulaminem. Mieszkańcy Poznania, instytucje oraz podmioty gospodarcze będą mogli zgłaszać swoje zielone obiekty do oceny konkursowej do 20 czerwca.

Kiermasz ogrodniczy "Zielony Poznań" odbędzie się w sobotę i niedzielę, w Parku Wilsona - przed Palmiarnią w godz. od 10:00 do 17:00. Dodatkowo w Palmiarni można w weekend oglądać wystawę skamieniałości i minerałów.

Regulamin konkursu "Zielony Poznań" {POBIERZ PDF}

Karta zgłoszeniowa {POBIERZ PDF}


R E K L A M A

Komentarze (1)

12-05-2018 14:37:19
eka z małeki
-z CAŁEGO!!! serca dziękuję za tak szybką reakcję w sprawie kiermaszu,o czym pisałem wczoraj.Znam wystawców tak długo,że teraz samodzielnie wystawiają Ich wnuki.To jest naprawdę coś pięknego!!!.Jednocześnie cieszę się z chociaż prowizorycznego załatwienia problemu mosteczka mojego przecież ukochanego!!!Mam nadzieję że tymczasowo-bo przecież wiadomo prowizorki trzymają się długo..... eka
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

30

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Węgry" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy.klub

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

17

lip

12:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
XV Światowe Spotkania z Kulturą Romską

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: