Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wrzesień rozpoczął się wypadkowo - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Wrzesień rozpoczął się wypadkowo
03-09-2009 00:32   Janusz Ludwiczak
Zwiększony ruch na drogach i spora liczba wypadków oznacza jedno - zakończyły się wakacje. Zahaczenie o wiadukt przez samochód ciężarowy, karambol 4 aut, stłuczka Fiata Ducato z bimbą - to bilans pierwszych dni września na łazarskich ulicach.

W nocy z poniedziałku na wtorek samochód ciężarowy przewożący koparkę zahaczył o wiadukt kolejowy w ulicy Hetmańskiej. Wiadukt nie został uszkodzony. Strażacy musieli zneutralizować plamę oleju powstałą na ulicy Hetmańskiej, pod wiaduktem kolejowym.

Przez kilka godzin zakorkowana była we wtorkowy poranek i przedpołudnie ulica Głogowska i Hetmańska. Powodem powstałych korków były prace przy remoncie sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Od rana do ok. godz. 12:30 na krzyżówce Hetmańskiej z Głogowskiej nie działała sygnalizacja świetlna, a pierwszeństwo miały tramwaje i samochody jadące ulicą Hetmańską (gdyż ulica Głogowska jest podporządkowana).

We wtorek, przed godz. 17:00 do mini karambolu doszło na ulicy Głogowskiej w okolicach Rynku Łazarskiego. Zderzyły się tam cztery samochody.

W środę, tuż przed godziną 10:00 jadący ulicą Głogowską w kierunku Górczyna tramwaj linii nr 5 zderzył się z Fiatem Ducato. Wina za zdarzenie leży po stronie motorniczego tramwaju.

Z pewnością to nie pierwsze i nie ostatnie wypadki na łazarskich ulicach. Prowadzącym pojazdy mechaniczne radzimy zachować szczególną ostrożność i zachować się do obowiązującego oznakowania, pamiętając o prowadzonych remontach: na ulicy Łukaszewicza czy Stablewskiego, gdzie wymieniane są chodniki i zwężona została jezdnia.


Fot: Karol Kroll

Komentarze (2)

03-09-2009 21:22:45
madzia
Jak oni jeżdżą?
03-09-2009 08:40:44
alibaba
No bedzie ładniej i bezpieczniej
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: