Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

LuxFest w Arenie {◎ GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
LuxFest w Arenie {◎ GALERIA ZDJĘĆ}
09-10-2017 00:54   Janusz Ludwiczak
Już po raz szósty odbył się w Arenie festiwal muzyki rockowej LuxFest, podczas którego wystąpili m.in. Arka Noego, Luxtorpeda czy Kazik i Kwartet ProForma. Sporo atrakcji czekało na całe rodziny, również dla najmłodszych.

LuxFest to jedyna z nielicznych imprez, na której mile widziani są nie tylko dorośli fani, ale i dzieci – za sprawą wielkiej strefy zajęć muzycznych i plastycznych.

Wymyśliliśmy LuxFest po to, by nasi fani nie musieli zostawiać w domu dzieciaków na czas koncertów. Dajemy im możliwość wspólnej zabawy i rozwijania zainteresowań – powiedział Robert "Litza" Friedrich, pomysłodawca i szef LuxFestu.

LuxFest to miejsce wyjątkowych spotkań artystycznych i wydarzeń muzycznych, które dotąd nie miały miejsca na polskiej scenie muzycznej. LuxFest to publika, która w rodzinnej atmosferze przyjmuje zarówno koncerty rockowe, folkowe i hip-hopowe.

W sobotę w Arenie wystąpili Marcin Pawłowski-Pawbeats Live Band, Kazik i Kwartet ProForma, Luxtorpeda, KęKę Radom, Arka Noego oraz zespół Za Wolność – Poznańska Piątka.

Z kolei dzieci wraz z rodzicami mogły wyzwolić swoje moce twórcze przez udział w warsztatach, zajęciach, pokazach i spotkaniach twórczych.

Co roku zapraszamy artystów i edukatorów zajmujących się kulturą aby mali i duzi mogli spróbować swoich sił np. grając na instrumentach muzycznych, malując, filcując, projektując biżuterię, rzeźbiąc, itp. Program LuxArtu jest bardzo bogaty, gdyż poprzez różnorodne warsztaty artystyczne ma promować edukację artystyczną. Taka forma animacji ma na celu pokazanie kultury i sztuki jako alternatywnej formy edukacji, która jest daleka od festynowego blichtru – przekonuje Robert "Litza" Friedrich.


Komentarze (3)

12-10-2017 12:06:28
Negatyw
@ albin: Wnioskuję, że na koncerty będziemy teraz chodzić do kościoła...??!! Pytam, gdyż na koncertach mamy kościół... :-)
10-10-2017 21:01:25
albin
A kto Cię zmusza do słuchania? Nie pasuje Ci ewangelizacja, nie idziesz na Arkę czy Luxów, poza tym program imprezy nie był objęty tajemnicą.
10-10-2017 07:38:18
Negatyw
Impreza jest (jak zawsze) wymęczona nahalną ewangelizacją. Jest to zwyczajnie męczące i nudne... (!!!!!!).
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: