Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Piknik sąsiedzki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Piknik sąsiedzki
07-09-2017 00:56   Janusz Ludwiczak
Warsztaty kulinarne, zabawy dla dzieci z chustą klanza, dzierganie na drutach i wspólny grill – to wszystko czekało na mieszkańców, którzy zawitali w sobotnie popołudnie do Ogrodu Łazarz na piknik sąsiedzki.

Piknik rozpoczęliśmy warsztatami kulinarnymi, które poprowadziła Jolanta Zielińska z Akademii Umiejętności "Kulinarne Przygody", organizator wielu imprez kulinarnych i kulturalnych. Od ponad 5 lat prowadzi warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych, podczas których przekazuje uczestnikom tajniki zdrowej tradycyjnej kuchni – opowiada Joanna Heller z Klubu Osiedlowego "Krąg".

Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych spektakl teatralny "Lew w Paryżu", zabawy z chustą klanza, a także zajęcia taneczne z animatorami oraz "Wakacyjne przygody podróżników" z Klubem Małego Muzyka.

Z kolei nieco starsi mogli wysłuchać koncertu zespołu "Bardowie", który wykonał największe polskie i zagraniczne przeboje muzyczne.

W czwartek o godz. 16:00 Klub "Krąg" i Dom Bajek zapraszają do Ogrodu Łazarz na spektakl "Kot, który merdał ogonem" i spotkanie z Panem Kleksem i Kotem Psotem.


Komentarze (1)

09-09-2017 10:38:29
Dziadek
Było super Pochwała dla organizatorów
Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: