Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "Kręgu" zakończono rok kulturalno-oświatowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "Kręgu" zakończono rok kulturalno-oświatowy
24-06-2017 04:52   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2016/2017 na Łazarzu, podczas którego przyznano nagrody za działalność społeczną, wystawienniczą, oświatową, sportowo-rekreacyjną i wychowawczą, a także nagrodę specjalną.

W trakcie uroczystości wręczone zostały Nagrody Roku 2017 Klubu "Krąg". Nagrodę główną otrzymał Zespół Szkół Muzycznych, zaś nagrody specjalne otrzymali: Andrzej Radwański za obsługę fotograficzną, Joanna Heller za przygotowanie i realizację projektów grantowych Miasta Poznań oraz Jan Kurek.

Za działalność artystyczną wyróżniono Łukasza Gniocha. Nagrodę za działalność społeczną otrzymało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty", za działalność oświatową wyróżniono Kamilę Lenczewską i Urszulę Kisiel-Grzankę.

Nagrodę za działalność wychowawcza otrzymała kadra instruktorska Szczepu "Łazarz", a za działalność sportowo-rekreacyjną nagrodzono Marię Łazarz, Wojciecha Derę i Wojciecha Wysockiego za zorganizowanie turnieju "Za mundurem piłka sznurem". Z kolei nagrody za działalność wystawienniczą otrzymali: Lilianna Krantz-Domasłowska, Stowarzyszenie "Wirtualny Łazarz" oraz Wojciech Wysocki.


Komentarze (1)

27-06-2017 10:17:57
poznanianka
Gratuluje.To zapewne satysfakcja i praca.Małe spostrzeżenie .Dlaczego nie przybywa , nie "wpuszcza "się do grona nowych, chętnych do współpracy mieszkanców Lazarza.Szczególnie do zauważenia dla wieloletnich i stałych działaczy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

18

mar

do 20-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: