Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W "Kręgu" zakończono rok kulturalno-oświatowy - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W "Kręgu" zakończono rok kulturalno-oświatowy
24-06-2017 04:52   Janusz Ludwiczak
W czwartek w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2016/2017 na Łazarzu, podczas którego przyznano nagrody za działalność społeczną, wystawienniczą, oświatową, sportowo-rekreacyjną i wychowawczą, a także nagrodę specjalną.

W trakcie uroczystości wręczone zostały Nagrody Roku 2017 Klubu "Krąg". Nagrodę główną otrzymał Zespół Szkół Muzycznych, zaś nagrody specjalne otrzymali: Andrzej Radwański za obsługę fotograficzną, Joanna Heller za przygotowanie i realizację projektów grantowych Miasta Poznań oraz Jan Kurek.

Za działalność artystyczną wyróżniono Łukasza Gniocha. Nagrodę za działalność społeczną otrzymało Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty", za działalność oświatową wyróżniono Kamilę Lenczewską i Urszulę Kisiel-Grzankę.

Nagrodę za działalność wychowawcza otrzymała kadra instruktorska Szczepu "Łazarz", a za działalność sportowo-rekreacyjną nagrodzono Marię Łazarz, Wojciecha Derę i Wojciecha Wysockiego za zorganizowanie turnieju "Za mundurem piłka sznurem". Z kolei nagrody za działalność wystawienniczą otrzymali: Lilianna Krantz-Domasłowska, Stowarzyszenie "Wirtualny Łazarz" oraz Wojciech Wysocki.


R E K L A M A

Komentarze (1)

27-06-2017 10:17:57
poznanianka
Gratuluje.To zapewne satysfakcja i praca.Małe spostrzeżenie .Dlaczego nie przybywa , nie "wpuszcza "się do grona nowych, chętnych do współpracy mieszkanców Lazarza.Szczególnie do zauważenia dla wieloletnich i stałych działaczy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: