Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Nie jem niczego co robi kupę" - wegetarianie zjechali do Areny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Nie jem niczego co robi kupę" - wegetarianie zjechali do Areny
06-06-2017 13:36   Janusz Ludwiczak
Pokazy kuchni roślinnej, prelekcje o zaletach weganizmu, pokazy walki i treningi brazylijskiego jiu jitsu, zajęcia jogi czy pokazy iluzji – w niedzielę w Arenie odbył się Festiwal "Veganmania".

Już po raz czwarty odbył się Festiwal Wegańskich Inicjatyw "Veganmania".

Jest to największy festiwal wegański w Polsce, który promuje odpowiedzialną konsumpcję i postawy wobec zwierząt. Pokazujemy, że jest duża różnorodność produktów bez mięsa, a także kosmetyków i ubrań, które powstały z surowców naturalnych, bez wykorzystywania zwierząt. Przyjechało do nas 50 wystawców z całego kraju – powiedział Krzysztof Witalewski ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki.

Podczas "Veganmanii" można był spróbować roślinnych gofrów czy bezmięsnych burgerów. Pojawiły się również foodtrucki, restauracje i bary wegeteriańskie.

Chętni mogli wziąć udział w akcji "Tatuaż zamiast futra".

A czy bez mięsa można funkcjonować?

Bez mięsa można funkcjonować, czego przykładem jest "Pagan Runner" (Robert Kędziora), znany biegacz, który bierze udział w ultramaratonach. Jego rekordem jest przebiegnięcie 245 km po górach. Pagan Runner opowie jaka jest różnica w spożywaniu mięsa a stosowaniu diety wegańskiej – dodaje Krzysztof Witalewski z Otwartych Klatek.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: