Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sukulenty w Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sukulenty w Palmiarni
30-04-2017 00:51   Janusz Ludwiczak
Ponad 200 gatunków sukulentów, czyli roślin gromadzących zapasy wody w łodygach, liściach lub korzeniach można przez cały długi weekend oglądać w Palmiarni.

Do 3 maja w Palmiarni odbywają się II Poznańskie Dni Sukulentów, organizowane wspólnie przez Polskie Towarzystwo Miłośników Kaktusów.

Sukulenty to rośliny zmuszone przez surowe, często pustynne warunki klimatyczne do gromadzenia zapasów wody w łodygach, liściach lub korzeniach. Wśród nich znaczącą grupę stanowią kaktusy. Będzie to okazja do obejrzenia na wystawie ponad 200 gatunków tych roślin, a także do nabycia ich w atrakcyjnych cenach na kiermaszu. Fachowych porad dotyczących pielęgnacji sukulentów chętnie udzielą członkowie Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów – informuje Joanna Bleja z Palmiarni.

W Palmiarni można nabyć również zestawy wysiewowe kaktusów, podłoża, nawozy oraz akcesoria potrzebne do uprawy.

Wstęp na "Poznańskie Dni Sukulentów" odbywa się w ramach biletu wstępu do Palmiarni (normalny 9 zł, ulgowy 7 zł). W niedzielę wstęp jest o połowę tańszy w ramach akcji "Poznań za pół ceny".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lip

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

do 18-07-2020
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
w godz. 20:00-2:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: