Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sukulenty w Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Sukulenty w Palmiarni
30-04-2017 00:51   Janusz Ludwiczak
Ponad 200 gatunków sukulentów, czyli roślin gromadzących zapasy wody w łodygach, liściach lub korzeniach można przez cały długi weekend oglądać w Palmiarni.

Do 3 maja w Palmiarni odbywają się II Poznańskie Dni Sukulentów, organizowane wspólnie przez Polskie Towarzystwo Miłośników Kaktusów.

Sukulenty to rośliny zmuszone przez surowe, często pustynne warunki klimatyczne do gromadzenia zapasów wody w łodygach, liściach lub korzeniach. Wśród nich znaczącą grupę stanowią kaktusy. Będzie to okazja do obejrzenia na wystawie ponad 200 gatunków tych roślin, a także do nabycia ich w atrakcyjnych cenach na kiermaszu. Fachowych porad dotyczących pielęgnacji sukulentów chętnie udzielą członkowie Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów – informuje Joanna Bleja z Palmiarni.

W Palmiarni można nabyć również zestawy wysiewowe kaktusów, podłoża, nawozy oraz akcesoria potrzebne do uprawy.

Wstęp na "Poznańskie Dni Sukulentów" odbywa się w ramach biletu wstępu do Palmiarni (normalny 9 zł, ulgowy 7 zł). W niedzielę wstęp jest o połowę tańszy w ramach akcji "Poznań za pół ceny".


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: