Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Siódemka" nie będzie jeździć na Ogrody - będą remontować przejazd na Przybyszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Siódemka" nie będzie jeździć na Ogrody - będą remontować przejazd na Przybyszewskiego
30-04-2017 21:32   Janusz Ludwiczak
Na jedenaście dni utrudnień będą musieli przygotować się pasażerowie "siódemki", którzy nie dojadą na Ogrody. Swoje trasy zmienią również autobusy linii nr 45 i 69 - wszystko z powodu remontu torowiska na ul. Przybyszewskiego.

Od poniedziałku aż do 11 maja ekipy MPK prowadzić będą remonty torowisk przez przejazdy na skrzyżowaniu ulic Przybyszewskiego z Marcelińską oraz Szamarzewskiego. Wymieniane będą szyny i nawierzchnia jezdni.

Na jedenaście dni swoją trasę zmieni "siódemka", która zamiast na Ogrody będzie kursować przez Reymonta, rondo Jeziorańskiego i Grunwaldzką na Budziszyńską.

Pomiędzy rondem Jeziorańskiego a Ogrodami nie będzie uruchamiana autobusowa komunikacja zastępcza. Z Łazarza na Ogrody będzie można dojechać autobusami linii nr 82, a pomiędzy rondem Jeziorańskiego i przystankiem "Żeromskiego" pasażerowie będą mieli do dyspozycji tylko autobusy linii nr 93.

Inaczej pojadą również autobusy linii nr 45 i 69. "Czterdziestkapiątka" z Dworca Zachodniego na Kaczą pojedzie objazdem przez Wyspiańskiego, Reymonta, rondo Jeziorańskiego, Grunwaldzką, Grochowską i Marcelińską. W kierunku przeciwnym "45" będzie bez zmian jeździć dotychczasową trasą: KACZA – ... – Marcelińska – Przybyszewskiego – Rondo Jeziorańskiego – Reymonta – Wyspiańskiego – Głogowska – Zachodnia – DWORZEC ZACHODNI.

Autobusy linii nr 69 zostaną skierowane objazdem przez Grochowską i Bukowską (powrót bez zmian przez Promienistą, Grochowską, Marcelińską, Przybyszewskiego i Bukowską).

Natomiast "93" nie będzie zatrzymywać się na przystanku tramwajowo-autobusowym na ul. Przybyszewskiego, za rondem Jeziorańskiego, lecz jak dawniej przy Placu Nowakowskiego.

Linia tramwajowa nr 7:
ZAWADY – … – Hetmańska – Reymonta - Rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego – Grunwaldzka – BUDZISZYŃSKA

Linia autobusowa nr 45:
DWORZEC ZACHODNI – … – Wyspiańskiego - Reymonta - Rondo Jana Nowaka-Jeziorańśkiego – Grunwaldzka – Grochowska – Marcelińska – Bułgarska - … – KACZA
W kierunku przeciwnym do Dworca Zachodniego trasa bez zmian (... - Marcelińska - Przybyszewskiego - Rondo Jeziorańskiego - Reymonta - ...)

Linia autobusowa nr 69:
OS. KOPERNIKA – … – Promienista – Grochowska – Bukowska – Zwierzyniecka – OS. ŁOKIETKA
W kierunku przeciwnym do os. Kopernika trasa bez zmian (... - Bukowska - Przybyszewskiego - Marcelińska - ...)

Linia autobusowa nr 93:
Autobusy jadące w kierunku os. Jana III Sobieskiego nie będą wjeżdżać w torowisko na rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego.
Utworzone zostaną tymczasowe przystanki na ul. Przybyszewskiego po zjeździe z ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego w kierunku północnym - przy Placu Nowakowskiego.

Utrudnienia czekać będą również na kierowców.

W dniach 1-8 maja 2017 r., w związku z remontem fragmentów torowiska tramwajowego w ciągu ul. Przybyszewskiego czasowo zamknięte dla pojazdów zostaną przejazdy na wprost i w lewo przez torowisko na skrzyżowaniach z ul. Marcelińską i Szamarzewskiego oraz ograniczona zostanie prędkość pojazdów w rejonie prac – informuje Łukasz Dondajewski, Miejski Inżynier Ruchu.

Objazd poprowadzony będzie przez rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz nawrotkę na skrzyżowaniu z ul. Bukowską.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: