Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od krzeseł po design - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Od krzeseł po design
14-06-2009 01:33   Janusz Ludwiczak
Ponad 20 tysięcy gości odwiedziło targi Meble, Biuro, Homce Decor, Luminexrpo, Budma Interior oraz Arena Design. Przez cztery dni w pawilonach MTP zaprezentowało się blisko 500 wystawców z ponad 20 krajów świata.

W dniach od 3 do 6 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyło się za jednym razem aż sześć imprez i wystaw - targi Meble, Biuro, Home Decor, Salon Luminexpo, Budma Interior oraz Arena Design.

Targi, których tematyka związana była z meblami i wyposażeniem wnętrz odbyły się w sumie w dziewięciu pawilonach MTP. Zwiedzający mogli zapoznać się z ofertami wystawców z Polski oraz Niemiec, Włoch, Szwecji, Szwajcarii, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Turcji, Holandii, Litwy, Chin, Belgii, Indii, Malezji, Rumuni, Kazachstanu, Ukrainy i Portugalii.

Na targach było można zobaczyć nie tylko meble, ale zasięgnąć fachowych porad architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, a także zapoznać się z ciekawymi technikami malowania i dekoracji ścian, obejrzeć pokazy gotowania na żywo w specjalnie zaaranżowanej kuchni i spróbować pyszności kuchni polskiej i włoskiej.

Budma Interior oferowała zwiedzających gościom pokazy glazurnicze przygotowane przez Polskie Zrzeszenie Płytkarzy, a także ciekawą strefę aranżacji kuchennych.

Podczas tegorocznej edycji targów towarzyszyła premiera wydarzenia "Arena Design" dedykowanego w całości tematyce współczesnego wzornictwa i projektowania przemysłowego. Ekspozycja prezentująca trendy we współczesnym wzornictwie europejskim, połączona z bardzo ciekawym programem prelekcji i dyskusji o designie, została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez środowisko projektantów, uczelni o kierunkach wzorniczych oraz instytucji promujących rozwój wzornictwa przemysłowego.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

21:45
Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge" (reż.Baz Luhrmann)
- Łazarski Przegląd Filmowy
wstęp wolny

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

13

cze

do 18-06-2024
Łazarz
34. Dni Łazarza
13-18.06.2024

15

cze

XXXVIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami terapeutycznymi im. Jana Pawła II ul. Potockiej 38
Piknik rodzinny w 37 LO w ramach Dni Łazarza
- grill, ciuchowisko, zajęcia taneczne i sportowe, loteria fantowa
w godz. 10:00-15:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: