Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zderzenie radiowozu z taksówką na skrzyżowaniu Głogowskiej, pożar samochodu na Hetmańskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zderzenie radiowozu z taksówką na skrzyżowaniu Głogowskiej, pożar samochodu na Hetmańskiej
22-02-2017 19:42   Janusz Ludwiczak
W nocy doszło do zderzenia policyjnego radiowozu na ulicy Głogowskiej, przy skrzyżowaniu z Potockiej. Z kolei w środę popołudniu zapalił się samochód na ulicy Hetmańskiej, za wiaduktem kolejowym.

Ok. godz. 1:30 policyjny radiowóz, który jechał na sygnale (ale prawdopodobnie bez włączonych sygnałów dźwiękowych) zderzył się z jadącą taksówką. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej, Potworowskiego i Potockiej.

Siła uderzenia była tak duża, że radiowóz uderzył w płot na ul. Potworowskiego, a kierowca taksówki został zakleszczony w samochodzie. Taksówkarz trafił do szpitala Policjantom nic się nie stało.

W akcji, która zakończyła się przed godz. 4 brały udział trzy zastępy straży pożarnej.

Z kolei w czwartek po godz. 16:30 zapalił się samochód osobowy, jadący ulicy Hetmańską. Do zdarzenia doszło tuż za wiaduktem kolejowym, po stronie Wildy. Przez ponad godzinę przejazd ulicą Hetmańską był utrudniony.


Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

23-02-2017 22:13:48
poznaniak
Poznanianko, a wiesz że jest zima? Wiesz, że w temperaturach poniżej + 5 st. C nie wylewa się mas asfaltowych? Wiesz, że położono wodociąg ciepłej wody, dzięki któremu będzie można zlikwidować setki gazowych podgrzewaczy wody i zmniejszyć zanieczyszczenie powietrza na Łazarzu? Wiesz, że remont jeszcze się nie skończył i że wykonawca prac jeszcze wróci i przywróci nawierzchnie do poprzedniego stanu?
23-02-2017 20:24:29
ziomal
Widać ,że policjanci nie używając sygnałów dźwiękowych biorą przykład z "góry". Tylko, że "góra" póki co, rządzi w tym kraju i im nie grożą żadne konsekwencje w przeciwieństwie do mundurowych.
23-02-2017 10:25:07
poznanianka
Czytam , obserwuje i coraz częściej jest niebezpiecznie na ulicach Łazarza. Przoduje ul. Kl.Potockiej, Głogowska , Hetmańska.A już wypadki o nocnej czy rannej porze z udziałem samochodów uprzywilejowanych to zgroza. Sprawa do wyjaśnienia .Ludzie jeżdżą i będą jeżdzić.Ale panowie, strach popatrzeć na dziurawe nawierzchnie jezdni.Tak , tak .Ale nie związane z zimą.To przyczyna ekip wykonawczych.Wykopy , a potem zasypanie i koniec prac. Okropność na jezdni Kl. Potockiej w kierunku do Kolejowej.Lodowa i dalej w kierunku kościoła MBB.Były to nawiechrznie wyrementowane , a teraz kto i za ile naprawi ???????Polecam spacer radnym i zainteresowanie się sprawą bezpieczeństwa.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: