Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Śląsk i Beskidy w poznańskiej kablówce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Śląsk i Beskidy w poznańskiej kablówce
14-06-2009 01:15   Janusz Ludwiczak
Sieć Inea wprowadziła z początkiem czerwca do swojej oferty dwa nowe programy - TVSilesia i TVS HD. Od teraz także poznaniacy mogą śledzić co dzieje się na Śląsku i w Beskidach.

Z początkiem czerwca Inea wprowadziła do swojej oferty kanał TVS, czyli Telewizja Silesia, który dostępny jest w dwóch formatach - SD i HD.

TVSilesia jest programem lokalnym, nadawanym 24 godziny na dobę ze Śląska o tematyce informacyjno-publicystycznej. Korespondenci stacji relacjonują głównie, co dzieje się w miastach aglomeracji śląskiej i regionie Beskidzkim, ale nie brakuje także programów rozrywkowych oraz hobbystycznych. Ramówka stacji jest atrakcyjna nie tylko dla mieszkańców Śląska – każdy znajdzie w niej dla siebie coś ciekawego. Potrafi także naprawdę zaskakiwać – w zeszłym roku na stałe rozpoczęto nadawanie innowacyjnego w Polsce i Europie Środkowej przedsięwzięcia – "Radio Silesia", tzn. radia na wizji. Jest to program emitowany jednocześnie w radiu i telewizji.

Lokalna telewizji ze Śląska podbija serca widzów nie tylko w regionie, ale w całej Polsce i za granicą – m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie.

INEA S.A. jest największym regionalnym operatorem telekomunikacyjnym w Wielkopolsce, który posiada ponad 132 tys. Abonentów swoich usług. Świadczy nowoczesne usługi multimedialne i telekomunikacyjne – telewizję cyfrową i wysokiej rozdzielczości HD, szerokopasmowy internet, telefon stacjonarny oraz wiele innych nowoczesnych usług dla Klientów indywidualnych i biznesowych..

TVS i TVSHD dostępne są od 5 czerwca w Pakiecie Cyfrowym Podstawowym.


Fot: TVSilesia

Komentarze (1)

23-06-2009 10:37:42
max
A kiedy WTK będzie w Cyfra+?
Aktualności
Niezapominajka
16

paź

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VIII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

17

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Uroczysta inauguracja sezonu kulturalno-oświatowego 2019/2020 na Łazarzu

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
Sławomir Dróżdż "dlaczego" - wernisaż

19:30
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Händel: włoskie sonaty triowe i solowe - koncert

18

paź

do 21-10-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sportowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: