Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przerwa w aktualizacji portalu lazarz.pl - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przerwa w aktualizacji portalu lazarz.pl
05-08-2009 00:00   Janusz Ludwiczak
Do 8 sierpnia przerwa w aktualizacji portalu lazarz.pl. W tym czasie zapraszamy do zabawy w dwóch plebiscytach: TRZY PEREŁKI ŁAZARZA oraz BIAŁY i CZARNY ŁAZAREK.

Do 8 sierpnia włącznie redakcja udaje się na wakacyjny wypoczynek. Na 365 dni wytężonej pracy należy się zasłużona przerwa, a wiadomo każdy potrzebuje wakacji i odpoczynku, zwłaszcza iż lato i sezon ogórkowy w pełni..
Dlatego do 8 sierpnia włącznie nie będzie aktualizowany portal lazarz.pl (za wyjątkiem sytuacji wyjątkowych), a na nadesłane e-maile odpowiemy po 08.08.2009.

W tym czasie zachęcamy także do udziału w dwóch plebiscytach, jakie przygotowaliśmy. Chcemy wspólnie z Państwem wyłonić TRZY PEREŁKI ŁAZARZA na wzór Siedmiu Cudów Świata oraz przyznać BIAŁEGO i CZARNEGO ŁAZARKA za działalność na rzecz dzielnicy i jej mieszkańców.

A może podczas naszej przerwy urlopowej spróbują Państwo swoich sił w roli reportera? Jeśli wydarzy się coś na Łazarzu i w jego okolicach - zamkną ulicę, otworzą nowy sklep zachęcamy do przesyłania e-maili i zdjęć na adres Kontaktowej Platformy Czytelników: 24@lazarz.pl.


Komentarze (1)

05-08-2009 01:31:45
max
Udanego wypoczynku i czekamy za Panem Redaktorem z niecierpliwością, a na Łazarzu i w Poznaniu tak sezon ogórkowy. Oby tak do końca sierpnia.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: