Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przerwa w aktualizacji portalu lazarz.pl - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przerwa w aktualizacji portalu lazarz.pl
05-08-2009 00:00   Janusz Ludwiczak
Do 8 sierpnia przerwa w aktualizacji portalu lazarz.pl. W tym czasie zapraszamy do zabawy w dwóch plebiscytach: TRZY PEREŁKI ŁAZARZA oraz BIAŁY i CZARNY ŁAZAREK.

Do 8 sierpnia włącznie redakcja udaje się na wakacyjny wypoczynek. Na 365 dni wytężonej pracy należy się zasłużona przerwa, a wiadomo każdy potrzebuje wakacji i odpoczynku, zwłaszcza iż lato i sezon ogórkowy w pełni..
Dlatego do 8 sierpnia włącznie nie będzie aktualizowany portal lazarz.pl (za wyjątkiem sytuacji wyjątkowych), a na nadesłane e-maile odpowiemy po 08.08.2009.

W tym czasie zachęcamy także do udziału w dwóch plebiscytach, jakie przygotowaliśmy. Chcemy wspólnie z Państwem wyłonić TRZY PEREŁKI ŁAZARZA na wzór Siedmiu Cudów Świata oraz przyznać BIAŁEGO i CZARNEGO ŁAZARKA za działalność na rzecz dzielnicy i jej mieszkańców.

A może podczas naszej przerwy urlopowej spróbują Państwo swoich sił w roli reportera? Jeśli wydarzy się coś na Łazarzu i w jego okolicach - zamkną ulicę, otworzą nowy sklep zachęcamy do przesyłania e-maili i zdjęć na adres Kontaktowej Platformy Czytelników: 24@lazarz.pl.


Komentarze (1)

05-08-2009 01:31:45
max
Udanego wypoczynku i czekamy za Panem Redaktorem z niecierpliwością, a na Łazarzu i w Poznaniu tak sezon ogórkowy. Oby tak do końca sierpnia.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: