Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada rządzi, rada radzi, rada... poinformuje na tablicach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada rządzi, rada radzi, rada... poinformuje na tablicach
18-01-2017 12:21   Janusz Ludwiczak
Na Rynku Łazarskim, niedaleko Areny, przy Rondzie Jeziorańskiego, pod Szkołą Podstawową nr 26 oraz przy zbiegu ulic Jarochowskiego i Winklera pojawiły się tablice informacyjne, na których Rada Osiedla Św. Łazarz będzie zamieszczać informacje dotyczące samorządu pomocniczego.

Podobne tablice informacyjne od kilku lat znajdują się na Starym Mieście i Starym Grunwaldzie. Niedawno pojawiły się na Wildzie. Teraz przyszedł czas na Łazarz.

Tablice informacyjne zostały zamontowane w pięciu miejsach: na ul. Berwińskiego - przy wejściu do Szkoły Podstawowej nr 26, na rogu Jarochowskiego i Winklera - niedaleko Szkoły Podstawowej nr 69 i Gimnazjum 53, na ul. Jarochowskiego - przy wejściu do Parku Kasprowicza, na Rynku Łazarskim - przy ul. Dmowskiego oraz na Placu Nowakowskiego - od strony ul. Grunwaldzkiej i Niecałej.

Będziemy umieszczać tam ważne informacje dotyczące funkcjonowania Osiedla Św.Łazarz, informacje o konsultacjach, dyżurach. Tablice zostały umieszczone m.in dla osób niemających na codzień dostępu do internetu tak aby informacje docierały do jak największej ilości mieszkańców – wyjaśnia Rada Osiedla Św. Łazarz.

Inwestycja kosztowała 9,5 tys. zł i została sfinansowana ze środków łazarskiego samorządu pomocniczego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

27

lip

10:00
Łazarz
"Szlakiem ornamentów Poznania" - wycieczka po Łazarzu
zbiórka pod kamienicą przy ul. Matejki 2 (przy dawnym kinie Olimpia)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: