Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada rządzi, rada radzi, rada... poinformuje na tablicach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada rządzi, rada radzi, rada... poinformuje na tablicach
18-01-2017 12:21   Janusz Ludwiczak
Na Rynku Łazarskim, niedaleko Areny, przy Rondzie Jeziorańskiego, pod Szkołą Podstawową nr 26 oraz przy zbiegu ulic Jarochowskiego i Winklera pojawiły się tablice informacyjne, na których Rada Osiedla Św. Łazarz będzie zamieszczać informacje dotyczące samorządu pomocniczego.

Podobne tablice informacyjne od kilku lat znajdują się na Starym Mieście i Starym Grunwaldzie. Niedawno pojawiły się na Wildzie. Teraz przyszedł czas na Łazarz.

Tablice informacyjne zostały zamontowane w pięciu miejsach: na ul. Berwińskiego - przy wejściu do Szkoły Podstawowej nr 26, na rogu Jarochowskiego i Winklera - niedaleko Szkoły Podstawowej nr 69 i Gimnazjum 53, na ul. Jarochowskiego - przy wejściu do Parku Kasprowicza, na Rynku Łazarskim - przy ul. Dmowskiego oraz na Placu Nowakowskiego - od strony ul. Grunwaldzkiej i Niecałej.

Będziemy umieszczać tam ważne informacje dotyczące funkcjonowania Osiedla Św.Łazarz, informacje o konsultacjach, dyżurach. Tablice zostały umieszczone m.in dla osób niemających na codzień dostępu do internetu tak aby informacje docierały do jak największej ilości mieszkańców – wyjaśnia Rada Osiedla Św. Łazarz.

Inwestycja kosztowała 9,5 tys. zł i została sfinansowana ze środków łazarskiego samorządu pomocniczego.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

18:30
Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
IX sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

22

lis

17:30
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
"Jesienne warsztaty plastyczne z okazji Dnia Kredki" - dla dzieci szkolnych

27

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: