Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Plany rady osiedla na 2017 rok - ukazały się nowe "Wieści Łazarskie" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Plany rady osiedla na 2017 rok - ukazały się nowe "Wieści Łazarskie"
23-12-2016 03:40   Janusz Ludwiczak
Ukazał się drugi w tym roku numer "Wieści Łazarskich", w których możemy przeczytać o inwestycjach realizowanych przez Radę Osiedla Św. Łazarz w przyszłym roku, zieleni przyulicznej, rewitalizacji Placu Nowakowskiego czy nowych placach zabaw w przedszkolach.

W ośmiostronicowym, drugim w tym roku numerze "Wieści Łazarskich" - biuletynu informacyjnego Rady Osiedla Św. Łazarz możemy przeczytać, że w przyszłym roku prowadzone będą remonty chodników na ulicy Dmowskiego i Wojskowej, przeprowadzona zostanie rewitalizacja Placu Nowakowskiego czy rozbudowane zostaną place zabaw w kolejnych przedszkolach.

W najnowszych "Wieściach Łazarskich" również o nowej siedzibie Straży Miasta i utworzeniu referatu Grunwald przy ul. Głogowskiej 26, I Łazarskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz placach zabaw, które powstały na terenie pięciu przedszkoli.

Najnowszy numer oraz archiwalne wydania "Wieści Łazarskich" można pobrać w dziale/zakładce Rada Osiedla » Biuletyn osiedlowy.

Najnowszy numer "Wieści Łazarskich" {POBIERZ PDF}


Komentarze (1)

23-12-2016 14:16:49
poznanianka
Dziękuje. Właśnie 23.12. 2o16 roku, byłam w sklepie Społem ,Rynek Łazarski i zobaczyła dużą ilość Wieści Łazarskich 2) 2o16.Może należało by, mniejszą ilość rozprowadzić w większej ilości sklepów , gdzie zakupy robią mieszkańcy Łazarza.Wieści dotarły by do wielu mieszkańców Mogła by bez problemu zapoznać się z planami Osiedla , duża grupa mieszkanców i włączyć do działania i oceny radnych.Miłej lektury.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: