Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zabraknie wody na dolnym Łazarzu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zabraknie wody na dolnym Łazarzu
17-01-2017 00:56   Janusz Ludwiczak
W środę nie będzie wody w znacznej części dolnego Łazarza. Jak informuje Aquanet wyłączenie wody nastąpi na ulicach: Kanałowej, Mottego, Calliera, Łukaszewicza, Strusia, Granicznej i Małeckiego.

Dnia 18.01.2017 (środa) w godzianch od 8:00 do 15:00 nastąpi wyłaczenie wody w Poznaniu przy ul. Kanałowej, Mottego, Calliera, Łukaszewicza, Strusia, Granicznej i Małeckiego. Przepraszamy za utrudnienia wynikające z przerwy w dostawie wody – informuje Aquanet.

Mieszkańcy powinni przygotować zapasy wody. Przerwa w dostępie wody ma związek z modernizacją sieci wodociągowej na ulicy Kolejowej.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Od nowego roku więcej zapłacimy za wodę i ścieki

ZOBACZ TAKŻE: Rozpoczął się remont wodociągu na Kolejowej - chodnikiem poprowadzono tymczasowy rurociąg

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Zaginął Twój pies lub kot? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji? Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (1)

18-01-2017 11:07:26
poznanianka
Modernizacja ulicy Kolejowej to jedno.Zapewne prace wykonywane i związaane z wymianą ( modernizacją ) sieci wodociągowej to nie łatwe do pokonania trudności w okresie zimy.Ale panowie ślimacze tempo i plany na okres zimowy to drugie zdziwienie.Teraz jeszcze ,jako takie płyty chodnikowe zamieniły sie w wystające kamienie . Chodnik jest zasypywany ( jego dziury ), piaskiem.Tylko pytam i prosze o wyjaśnienie .Mówi się i pisze o modernizacji ulicy Kolejowej , a rozkopywane sa ulice równoległe , prawie wszystkie w okolicy aż do Rynku Łazarskiego.Może panie ) panowie radni wyjąśnią dokładnie, jakie prace są związane z modernizacją ulicy Kolejowej , a jakie z tzw,cieplikiem?Czy tez obejmują modernizowana ulicę.Dziękuje.
Aktualności
Niezapominajka
21

wrz

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

22

wrz

16:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Prawo spadkowe" - spotkanie z prawnikiem
- obowiązują zapisy w sekretariacie Klubu "Krąg" lub telefonicznie: 61 64 74 288

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Czułe struny" - przedstawienie w wykonaniu "Mojego Teatru". Scenariusz i reżyseria: Marek Zgaiński
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia 10.09. lub rezerwacja mailowa zapisy.klubk

25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: