Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont wodociągu na Kolejowej - chodnikiem poprowadzono tymczasowy rurociąg - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont wodociągu na Kolejowej - chodnikiem poprowadzono tymczasowy rurociąg
31-10-2016 07:14   Janusz Ludwiczak
Do końca roku potrwa renowacja sieci wodociągowej w ciągu ulicy Kolejowej. Wzdłuż kamienic, po chodniku poprowadzony będzie rurociąg. Rozwiązanie to ma umożliwić wymianę sieci wodociągowej bez pozbawiania mieszkańców wody.

Prace związane z renowacją sieci wodociągowej mają zakończyć się do 30 grudnia.

Rozpoczęto prowadzenie robót związanych z renowacją sieci wodociągowej w ul. Kolejowej. Wzdłuż chodnika prowadzone są roboty związane z wykonaniem by-passu, który będzie zaopatrywał w wodę wszystkich odbiorców podczas realizacji docelowych prac renowacyjnych na istniejącym rurociągu. Możliwe są kilkugodzinne wyłączenia wody w obrębie prowadzonych prac, związane z koniecznością podłączenia tymczasowego by-passu i przyłączy do sieci wodociągowej – informuje Aquanet.

Roboty ziemne będą prowadzone w obrębie chodników oraz miejscowo przy skrzyżowaniach z drogami poprzecznymi dochodzącymi do ul. Kolejowej. Nie przewiduje się utrudnień w ruchu kołowym.


R E K L A M A

Komentarze (1)

01-11-2016 17:48:23
poznanianka
To już widzimy.Oby Agvanet zawiadomił mieszkanców poszczególnych nieruchomości o odłączeniu wody ( w dniu i w godz. ) poprzez informację np. na d z w i a c h przy wejściu do posesji.O termi zakończenia robót na dzień 3o grudnia br jestem s p o k o j n a , bo nie takie roboty już planował i wykonywał Agvanet.Zyczę wytrwałości wszystkim mieszkańcom ul. Kolejowej w pokonywaniu niedogodności w trakcie przebudowy ulicy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: