Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont wodociągu na Kolejowej - chodnikiem poprowadzono tymczasowy rurociąg - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont wodociągu na Kolejowej - chodnikiem poprowadzono tymczasowy rurociąg
31-10-2016 07:14   Janusz Ludwiczak
Do końca roku potrwa renowacja sieci wodociągowej w ciągu ulicy Kolejowej. Wzdłuż kamienic, po chodniku poprowadzony będzie rurociąg. Rozwiązanie to ma umożliwić wymianę sieci wodociągowej bez pozbawiania mieszkańców wody.

Prace związane z renowacją sieci wodociągowej mają zakończyć się do 30 grudnia.

Rozpoczęto prowadzenie robót związanych z renowacją sieci wodociągowej w ul. Kolejowej. Wzdłuż chodnika prowadzone są roboty związane z wykonaniem by-passu, który będzie zaopatrywał w wodę wszystkich odbiorców podczas realizacji docelowych prac renowacyjnych na istniejącym rurociągu. Możliwe są kilkugodzinne wyłączenia wody w obrębie prowadzonych prac, związane z koniecznością podłączenia tymczasowego by-passu i przyłączy do sieci wodociągowej – informuje Aquanet.

Roboty ziemne będą prowadzone w obrębie chodników oraz miejscowo przy skrzyżowaniach z drogami poprzecznymi dochodzącymi do ul. Kolejowej. Nie przewiduje się utrudnień w ruchu kołowym.


Komentarze (1)

01-11-2016 17:48:23
poznanianka
To już widzimy.Oby Agvanet zawiadomił mieszkanców poszczególnych nieruchomości o odłączeniu wody ( w dniu i w godz. ) poprzez informację np. na d z w i a c h przy wejściu do posesji.O termi zakończenia robót na dzień 3o grudnia br jestem s p o k o j n a , bo nie takie roboty już planował i wykonywał Agvanet.Zyczę wytrwałości wszystkim mieszkańcom ul. Kolejowej w pokonywaniu niedogodności w trakcie przebudowy ulicy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

mar

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo ekumeniczne z okazji Światowego Dnia Modlitwy

02

mar

do 03-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Rybobamia" - targi wędkarskie (od 01.03.)
"Look" - targi fryzjerskie
"beautyVision" - targi kosmetyczne

08

mar

do 10-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznańskie Targi Książki
Targi edukacyjne
wstęp wolny

10

mar

Palmiarnia Park Wilsona
Pokaz kotów rasowych
w godz. 10:00-15:00 (wstęp w ramach biletu do Palmiarni)

12

mar

do 14-03-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: