Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont wodociągu na Kolejowej - chodnikiem poprowadzono tymczasowy rurociąg - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rozpoczął się remont wodociągu na Kolejowej - chodnikiem poprowadzono tymczasowy rurociąg
31-10-2016 07:14   Janusz Ludwiczak
Do końca roku potrwa renowacja sieci wodociągowej w ciągu ulicy Kolejowej. Wzdłuż kamienic, po chodniku poprowadzony będzie rurociąg. Rozwiązanie to ma umożliwić wymianę sieci wodociągowej bez pozbawiania mieszkańców wody.

Prace związane z renowacją sieci wodociągowej mają zakończyć się do 30 grudnia.

Rozpoczęto prowadzenie robót związanych z renowacją sieci wodociągowej w ul. Kolejowej. Wzdłuż chodnika prowadzone są roboty związane z wykonaniem by-passu, który będzie zaopatrywał w wodę wszystkich odbiorców podczas realizacji docelowych prac renowacyjnych na istniejącym rurociągu. Możliwe są kilkugodzinne wyłączenia wody w obrębie prowadzonych prac, związane z koniecznością podłączenia tymczasowego by-passu i przyłączy do sieci wodociągowej – informuje Aquanet.

Roboty ziemne będą prowadzone w obrębie chodników oraz miejscowo przy skrzyżowaniach z drogami poprzecznymi dochodzącymi do ul. Kolejowej. Nie przewiduje się utrudnień w ruchu kołowym.


Komentarze (1)

01-11-2016 17:48:23
poznanianka
To już widzimy.Oby Agvanet zawiadomił mieszkanców poszczególnych nieruchomości o odłączeniu wody ( w dniu i w godz. ) poprzez informację np. na d z w i a c h przy wejściu do posesji.O termi zakończenia robót na dzień 3o grudnia br jestem s p o k o j n a , bo nie takie roboty już planował i wykonywał Agvanet.Zyczę wytrwałości wszystkim mieszkańcom ul. Kolejowej w pokonywaniu niedogodności w trakcie przebudowy ulicy.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: