Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trumny, nagrobki, karawany, podgrzewane ławki, ornaty z polaru... – to wszystko na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Trumny, nagrobki, karawany, podgrzewane ławki, ornaty z polaru... – to wszystko na Targach
18-11-2016 00:26   Janusz Ludwiczak
Ornat z polaru, elektryczny karawan czy kalendarz z nagimi modelkami na tle trumien – to nowości prezentowane na MTP, na których odbywają się targi Sakralia, pogrzebowe oraz kamieniarskie.

Na Targach Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów "Sakralia", które odbywają się już po raz siódmy można zobaczyć m.in. wierną replikę Całunu Turyńskiego, wykonaną metodą komputerowo-fotograficzną w skali 1:1 przez profesora Aldo Guareschiego w Turynie. Wystawcy prezentują również szaty, naczynia i sprzęty liturgiczne, wina mszalne, hostie, konfesjonały, podgrzewane ławki kościelne, organy, sprzęt nagłaśniający i multimedialny... czyli jednym słowem wszystko czego potrzebują księża i wspólnoty parafialne.

W sąsiednim pawilonie 5a odbywają się Targi Funeralne "Memento Poznań". Producenci, dystrybutorzy i przedsiębiorcy prezentują nowe rozwiązania technologiczne oraz światowe trendy w branży pogrzebowej. Zwiedzający mogą zobaczyć nie tylko trumny, urny i karawany, ale również akcesoria pogrzebowe, elementy wyposażenia kaplic i cmentarzy. Wśród nowości jest światowa premiera elektrycznego karawanu Melexa. Można zobaczyć również premierę kalendarza na 2017 rok z nagimi modelkami na tle... trumien.

Targom sakralnym i pogrzebowym towarzyszą Targi Branży Kamieniarskiej "Stone" oraz Tagi Branży Szklarskiej "Glass".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: