Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie można poznać historie z południowej Afryki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie można poznać historie z południowej Afryki
08-11-2016 00:12   Janusz Ludwiczak
W ramach cyklu "Bliskie spotkania z kulturą, czyli podróże dookoła świata" tym razem o swoim kraju, ludziach, kuchni, tradycjach i ciekawostkach opowie Karen Kuhn z Republiki Południowej Afryki mieszkająca i pracująca w Poznaniu.

We wtorek o godz. 18:30 w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Bliskie spotkania z kulturą, czyli podróże dookoła świata". Jako trzecia o swoim kraju, ludziach, kuchni i ciekawostkach z tej części świata, opowie Karen Kuhn z Republiki Południowej Afryki mieszkająca i pracująca w Poznaniu.

Podróżowanie po świecie to doskonały sposób na poszerzanie horyzontów, poznawanie samego siebie, zdobywanie wiedzy i umiejętności. To także wspaniała okazja do spotkania nowych ludzi, których historie mogą zainspirować nas samych. Nie zawsze jednak mamy możliwość ruszenia w daleką podróż i wtedy pozostaje wędrowanie palcem po mapie. Albo… Spotkanie z osobą, która zna wybrany, odległy kraj od podszewki – wyjaśnia Kasia Wiecheć z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych "Horyzonty".

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim i angielskim. Mile widziani są wszyscy, bez względu na (nie)znajomość języków obcych. Wstęp wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

Park Wilsona
Kiermasz "Zielony Poznań"

28

maj

Szkoła Podstawowa nr 26 ul. Berwińskiego 2/4
Łazarski Festyn Rodzinny
- dmuchańce, wata cukrowa, loteria fantowa, kiermasz ciast, rękodzieła
w godz. 15:00-18:00

04

cze

do 07-06-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje, Technologie, Maszyny
Nauka dla gospodarki
"Modernlog" - Targi Logistyki Magazynowania i Transportu

08

cze

Rynek Łazarski
Kino plenerowe - "Moulin Rouge"

09

cze

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory do Parlamentu Europejskiego

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: