Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarzynowy festyn na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jarzynowy festyn na MTP
01-07-2016 11:02   redakcja, MTP
W najbliższą niedzielę Agencja Rynku Rolnego będzie przekonywać poznaniaków do jedzenia produktów z warzywniaka. Na targowej plaży odbędzie się "Owocowo-warzywny piknik rodzinny". Wśród atrakcji znajdą się jarzynowe degustacje oraz zabawy dla najmłodszych.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach „Lata na Targach” dzieci będą mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach. Organizatorzy będą zachęcać do aktywności fizycznej i udziału w rodzinnych rywalizacjach sportowych i gry w unihokeja.

W strefie koloru dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności plastyczne lub skorzystać z bodypaintingu. Najmłodszych do zabawy zachęcą animatorzy, którzy zaproponują m.in. aktywności z chustą. W programie znajdą się atrakcje dla młodych konstruktorów i gra w mega darta. Na stanowisku Agencji Rynku Rolnego będzie można dowiedzieć się więcej o zdrowej diecie i skorzystać z owocowo-warzywnego poczęstunku. Wszystkie atrakcje będą darmowe. – zapowiada Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Piknik odbywa się w ramach europejskiego programu "Owoce i warzywa w szkole". Festyn w niedzielę, 3 lipca w godz. 10:00 - 15:00. Wejście przez hol południowy MTP od strony ul. Głogowskiej.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lip

do 20-07-2019
20:00
Palmiarnia Park Wilsona
Noc w Palmiarni
(w godz. 20:00-2:00)

24

lip

10:00
Palmiarnia Park Wilsona
Pokazy filmu "Był sobie las"

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Birdman" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

25

lip

21:30
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Kształt wody" - plenerowe kino letnie
wstęp wolny

26

lip

18:00
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Odpust parafialny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: