Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Jarzynowy festyn na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Jarzynowy festyn na MTP
01-07-2016 11:02   redakcja, MTP
W najbliższą niedzielę Agencja Rynku Rolnego będzie przekonywać poznaniaków do jedzenia produktów z warzywniaka. Na targowej plaży odbędzie się "Owocowo-warzywny piknik rodzinny". Wśród atrakcji znajdą się jarzynowe degustacje oraz zabawy dla najmłodszych.

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich w ramach „Lata na Targach” dzieci będą mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach. Organizatorzy będą zachęcać do aktywności fizycznej i udziału w rodzinnych rywalizacjach sportowych i gry w unihokeja.

W strefie koloru dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności plastyczne lub skorzystać z bodypaintingu. Najmłodszych do zabawy zachęcą animatorzy, którzy zaproponują m.in. aktywności z chustą. W programie znajdą się atrakcje dla młodych konstruktorów i gra w mega darta. Na stanowisku Agencji Rynku Rolnego będzie można dowiedzieć się więcej o zdrowej diecie i skorzystać z owocowo-warzywnego poczęstunku. Wszystkie atrakcje będą darmowe. – zapowiada Karolina Nawrot z Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Piknik odbywa się w ramach europejskiego programu "Owoce i warzywa w szkole". Festyn w niedzielę, 3 lipca w godz. 10:00 - 15:00. Wejście przez hol południowy MTP od strony ul. Głogowskiej.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: