Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rodzinna sobota w Parku Wilsona - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rodzinna sobota w Parku Wilsona
05-06-2016 02:28   Janusz Ludwiczak
Moc atrakcji czekała na najmłodszych i ich rodziców podczas Festynu Łazarskiego, który przez całą sobotę odbywał się w Parku Wilsona. Równocześnie odbył się XI Festiwal Aktywnych Społeczności Lokalnych.

Festyn Łazarski i XI Festiwal Aktywności Społeczności Lokalnych rozpoczęły się w samo południe, tradycyjnie od wypuszczenia w niebo gołębi pocztowych.

Na stoiskach wokół fontanny prezentowały się m.in. filie dziennych domów pomocy i liczne organizacje społeczne i pozarządowe.

Przez całe sobotnie popołudnie w Parku Wilsona na mieszkańców zarówno tych dorosłych jak i najmłodszych czekało wiele atrakcji, m.in. ścianka wspinaczkowa, występy artystyczne, turnieje, gry i zabawy, pokazy sportowe, zajęcia animacyjne dla dzieci, symultana szachowa, warsztaty recyklingu, gra terenowa "Kazik z Łazarza", wycieczki z przewodnikami PTTK, dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, czy symultana szachowa, w której można było zmierzyć się z mistrzem królowej gier planszowych Krzysztofem Grzesińskim.

Na zakończenie w muszli koncertowej odbył się pokazy technik Krav Maga, samoobrony oraz występy zespołów tanecznych Fiki Miki, Agat i Tańcząca lampa, a także koncert rozrywkowy przebojów lat 70. i 80. w wykonaniu Zespołu Peters i szkół tanecznych.


Fot: Janusz Ludwiczak


[serwis informacyjny]         [program 27.Dni Łazarza]

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: