Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Hej kolęda, kolęda - koncerty chórów - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Hej kolęda, kolęda - koncerty chórów
03-01-2016 14:10   Janusz Ludwiczak
Popołudniu polskie kolędy w kościele Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej zaśpiewa chór Dolorosa. W Trzech Króli w kościele Ewangelicko-Augsburskim wystąpi Chór Poznańskich Madrygalistów. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się koncert na trzy chóry, a 17 stycznia w ramach VIII Poznańskiego Kolędowania w kościele Matki Boskiej kolędy zaśpiewa Poznański Chór Chłopięcy, pod dyrygenturą Jacka Sykulskiego.

W o godz. 16:00 w kościele Matki Boskiej Bolesnej będzie można usłyszeć takie utwory jak "Gdy śliczna Panna", "Przybieżeli do Betlejem" czy "Wśród nocnej ciszy". Te i inne polskie kolędy wykona chór Dolorosa.

W Trzech Króli o godz. 16:00 w kościele Chrystusa Sługi przy ul. Palacza odbędzie się rodzinne kolędowanie, podczas którego wystąpią parafianie. Godzinę później protestanci zapraszają na koncert kolęd w wykonaniu chóru parafialnego oraz Chóru Poznańskich Madrygalistów im. Wacława z Szamotuł i Agnieszki Grzeczka. Początek o godz. 17:00 w kościele Ewangelicko-Augsburskim pw. Łaski Bożej przy ul. Obozowej (przy Parku Manitiusa).

Z kolei w kolejną niedzielę, 10 stycznia o godz. 12:15 kolędy zaśpiewa chórek Boże Serduszka, a o godz. 16:00 się koncert kolęd na trzy chóry. O godz. 18:00 w kościele Św. Anny przy ul. Matejki koncert kolęd w wykonaniu chóru Ancantarena i chóru Effatha.

Ponadto w niedzielę, 17 stycznia o godz. 20:00 w kościele Matki Boskiej Bolesnej w ramach VIII Poznańskiego Kolędowania wystąpią: Poznański Chór Chłopięcy i Zespół Kameralny Muzyki Dawnej.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
18

wrz

do 19-09-2020
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

19

wrz

do 20-09-2020
Palmiarnia Park Wilsona
"Weekend dla Ziemi"
- warsztaty edukacyjne, wystawy, konkursy, gra terenowa z "Odkrywcą-Zdobywcą"

11:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
The September Concert. "Dom bajek pełen muzyki"- spotkanie literackie dla dzieci.

17:00
Skwer Eki z Małeki (Małeckiego/Łukaszewicza/Graniczna)
"Coś się kończy, coś się zaczyna"
- Koncert Happy Jazz Band, warsztaty tańca swingowego

20

wrz

10:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Nabożeństwo z okazji 100-lecia Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Poznaniu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: