Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR WYBORCZY - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR WYBORCZY
24-10-2015 11:28   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 25 października w godz. od 7 do 21 odbędą się wybory parlamentarne, w których będziemy wybierać swojego posła do Sejmu i Senatu. Przedstawiamy szczegółowy informator JAK, GDZIE I NA KOGO GŁOSOWAĆ?

Jak głosujemy?

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Lista kandydatów


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 25 października 2015 w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy dwie karty do głosowania. Jedna z nich będzie koloru białego, w formie książeczki, na której wybierać będziemy jednego kandydata do Sejmu. W okręgu nr 39 obejmującym Poznań i powiat poznański o 10 mandatów poselskich ubiega się łącznie 169 kandydatów z dziewięciu list: nr 1 - PiS, nr 2 - PO, nr 3 - Partia Razem, nr 4 - Korwin, nr 5 - PSL, nr 6 - Zjednoczona Lewica, nr 7 - Kukiz, nr 8 - Nowoczesna i nr 9 - JOW Bezpartyjni.

Otrzymamy również drugą kartę do głosowania koloru żółtego w formie pojedynczej kartki z kandydatami do Senatu. W Poznaniu wybierać będziemy jednego z dwóch kandydatów.

Na karcie do głosowania GŁOSUJEMY TYLKO NA JEDNEGO KANDYDATA, zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos będzie nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy na żadnego.


Lista kandydatów

Lista kandydatów do Senatu:
1. Stanisław Mikołajczak - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
2. Jadwiga Rotnicka - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Lista kandydatów do Sejmu:

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
1. Tadeusz Antoni DZIUBA
2. Dariusz Tadeusz LIPIŃSKI
3. Paweł Włodzimierz SZAŁAMACHA
4. Zbigniew Grzegorz HOFFMANN
5. Szymon Andrzej SZYNKOWSKI VEL SĘK
6. Lidia Danuta DUDZIAK
7. Tadeusz ZYSK
8. Bogusław Roman KIERNICKI
9. Ewa Anna JEMIELITY
10. Zbigniew CZERWIŃSKI
11. Bartłomiej Piotr WRÓBLEWSKI
12. Ewa KULECZKA-DRAUSOWSKA
13. Dawid OLEJNICZAK
14. Tomasz Jerzy PAWŁOWSKI
15. Małgorzata Maria FOLTYN
16. Filip WIŚNIEWSKI
17. Iwona Anna BRZOZOWSKA
18. Kamila Helena COMBA
19. Zofia DOBROWOLSKA
20. Filip ŻELAZNY

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP:
1. Szymon Jerzy ZIÓŁKOWSKI
2. Rafał Szymon GRUPIŃSKI
3. Bożena Stanisława SZYDŁOWSKA
4. Waldy DZIKOWSKI
5. Konrad ZARADNY
6. Tatiana Marta SOKOŁOWSKA
7. Bartosz Maciej DERECH
8. Małgorzata WOŹNIAK
9. Michał STULIGROSZ
10. Marek Jan STERNALSKI
11. Katarzyna Maria LEWANDOWSKA
12. Jacek Jerzy TOMCZAK
13. Łukasz ZARZYCKI
14. Marzena FIEDLER
15. Jakub Jan MUSIAŁ
16. Teresa Elżbieta SOCHOŃ
17. Agnieszka Anna SOMMERFELD
18. Waldemar Hieronim NOGALSKI
19. Bartosz KRÓLCZYK
20. Alicja KOBUS

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Partia Razem:
1. Leszek Piotr KWIATKOWSKI
2. Anna Małgorzata WACHOWSKA-KUCHARSKA
3. Michał Adam KOŁOSOWSKI
4. Anna Beata KOŁODZIEJ
5. Bartłomiej Konstanty KALETA
6. Emilia Maria MAZIK
7. Dominik Błażej CHLASTAWA
8. Karolina Anna JAKUBOWSKA
9. Michał Piotr KUCHARSKI
10. Wojciech SAŃKO
11. Maciej ROSZAK

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Korwin:
1. Artur Wojciech BEDNARZ
2. Joanna Małgorzata WARGIN-TORCHAŁA
3. Radosław Piotr APICIONEK
4. Maciej RÓŻAŃSKI
5. Mateusz BARTOSIEWICZ
6. Bernadeta BEDNAREK
7. Joanna Małgorzata KURASZKIEWICZ
8. Michał Wojciech JANKOWSKI
9. Rafał KWIATKOWSKI
10. Patrycja Sylwia NADRATOWSKA
11. Przemysław Marek GRZEGOREK
12. Paulina ANIOŁA-KOPROWIAK
13. Jan NOWAK
14. Dominika TOMCZAK
15. Agnieszka SMEKTALSKA
16. Anna Wiktoria SZYNDLER
17. Sławomir Jerzy SPYCHALSKI
18. Małgorzata Anna STUDZIŃSKA
19. Mikołaj BACHOSZ
20. Piotr Edward TUCZYŃSKI

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
1. Wojciech JANKOWIAK
2. Marek Piotr BAUMGART
3. Marcin Krzysztof KALEMBA
4. Agnieszka Adriana BRZEZIŃSKA
5. Michał Julian PODSADA
6. Małgorzata Agnieszka SAJA-FLIEGER
7. Jerzy Sławomir FALBIERSKI
8. Arkadiusz Stanisław BŁOCHOWIAK
9. Izabela Jadwiga MROCZEK
10. Dariusz BĄCZKOWSKI
11. Barbara Teresa CZESZEWSKA
12. Ryszard Zbigniew JAWORSKI
13. Cezary Jerzy SINIECKI
14. Anna Maria ANDRZEJEWSKA
15. Jan BURLAGA
16. Ewelina Magdalena WYSOCKA-BABST
17. Krzysztof CHIRREK
18. Ewa ROSIK
19. Olga Sara KOSTANIAK
20. Bartosz Łukasz ZIELONACKI

Lista nr 6 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni:
1. Waldemar Włodzimierz WITKOWSKI
2. Marek Leon NIEDBAŁA
3. Katarzyna Maria KRETKOWSKA
4. Katarzyna UEBERHAN
5. Beata Kinga URBAŃSKA
6. Halina Maria OWSIANNA
7. Joanna GABIŚ
8. Arkadiusz KLUK
9. Lucjan Gerard DUTKIEWICZ
10. Henryk KANIA
11. Bożena STRADOWSKA-ADAMSKA
12. Monika Barbara KORALEWSKA
13. Aleksandra Maria WOŹNIAK
14. Bartosz Krzysztof NOWACKI
15. Stanisław SCHUPKE
16. Patryk Piotr MARCINIAK
17. Marcin Jan KRAWCZYK
18. Katarzyna Ewa JAGODA
19. Tomasz Dariusz LUBKA
20. Janusz MUZYCZEK

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz`15":
1. Michał Andrzej PILC
2. Michał Marek ADAMCZAK
3. Jerzy Marcin MAJEWSKI
4. Magdalena Maria DERUCKA
5. Justyna Anna SOCHA
6. Katarzyna Agnieszka OTTO
7. Barbara Anna KOSIAK-PRZYBYŁA
8. Oskar Zygmunt SZYBA
9. Paweł ŁAWNICZAK
10. Łukasz Jan KONIECZNY
11. Karolina BUCHWALD-SOŁOWIEJ
12. Roman Mariusz POTURALSKI
13. Maciej KSIĄŻEK
14. Michał Krzysztof SOBKOWIAK
15. Joanna Agnieszka ADASIEWICZ-KUKLIŃSKA
16. Michał SREBRO
17. Piotr CEGIELSKI
18. Małgorzata Ewa DŹWIKOWSKA-BĄKOWSKA
19. Przemysław Jakub HINC
20. Grzegorz Mieczysław STECZKOWSKI

Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Nowoczesna Ryszarda Petru:
1. Joanna SCHMIDT
2. Marek RUCIŃSKI
3. Iwona JANICKA
4. Wojciech Adam CHUDY
5. Bartosz Wojciech SZCZEPAŃSKI
6. Mariusz Michał REMBICKI
7. Jolanta Maria KRUPKOWSKA-ZIĘTKIEWICZ
8. Łukasz Remigiusz MATWIEJ
9. Edyta Izabela WOJCIECHOWSKA-GLIŃSKA
10. Tomasz KORZAN
11. Krzysztof Jan MAUSCH
12. Łukasz PARADOWSKI
13. Iwona Greta GASIŃSKA-MULCZYŃSKA
14. Jędrzej Maciej KOSMOWSKI
15. Radosław Aleksander OLEK
16. Paweł RZECZKOWSKI
17. Katarzyna Halina POLEROWICZ-KELMA
18. Anna Barbara CHODOROWSKA
19. Ewa Małgorzata PILARCZYK
20. Bartosz Józef GROCHAL

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Wyborców JOW Bezpartyjni:
1. Michał TKACZUK
2. Elżbieta ZAPŁATA-SZWEDZIAK
3. Piotr Henryk BATURA
4. Dariusz Antoni SZMYT
5. Roman JANOWSKI
6. Ryszard Marian SZPUNAR
7. Katarzyna Anna WEISS
8. Grażyna PŁUCINICZAK
9. Izabela SZPUNAR
10. Zbigniew Artur TRAWKA
11. Stanisław Marek SMEKTAŁA
12. Dorota LASKOWSKA
13. Agnieszka Katarzyna SZYMAŃSKA
14. Andrzej SZYMAŃSKI
15. Patrycja Stanisława ALBIN
16. Marcin Bogusław NOCOŃ
17. Kamil JAKUBOWSKI
18. Zbigniew ZAKRZEWSKI


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

O tym, czy jesteśmy wpisani do rejestru wyborców w Poznaniu można dowiedzieć się na trzy sposoby:

Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 38
Szkoła Podstawowa nr 77 ul. Dmowskiego 50

ul. Dmowskiego 62,
ul. Drobna wszystkie adresy
ul. Duszna wszystkie adresy
ul. Dwatory 1a, 2a, 2b,
ul. Głogowska 123, 125, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141,
ul. Górecka 1, 2, 3, 5,
ul. Hetmańska 52, 54, 56, 58a, 60, 60a, 62, 74,
ul. Krauthofera 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 39, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 55G, 55H, 55I, 55K, 55L, 55M, 55N, 55O, 55P, 55R, 55S, 55T, 55U.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 39
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

ul. Arciszewskiego wszystkie adresy
ul. Biedrzyckiego wszystkie adresy
ul. Cybulskiego wszystkie adresy
ul. Głogowska 114, 114a, 116, 118, 120, 122, 124, 124a, 126, 128, 136, 138,
ul. Hetmańska 2a, 4, 4a, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 40a, 42, 44, 46,
ul. Jarochowskiego 41, 41a, 41b, 43, 45, 47, 47a, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 75, 77,
ul. Kasprzaka 38, 40, 41, 41a, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 62, 64,
ul. Nehringa wszystkie adresy,
ul. Palacza 8, 10, 12, 18, 18b, 20, 22, 26, 28, 30/34, 36, 38,
ul. Rogalińskiego wszystkie adresy,
ul. Winklera wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 40
Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Jarochowskiego 62

ul. Bogusławskiego 19a, 21, 21a, 22, 24, 24a, 26, 26a, 27, 29, 30, 31, 32, 34,
ul. Chociszewskiego 2, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 22b, 22c, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33a, 35, 37, 37a, 39, 41, 41a, 43, 43a, 45, 47,
ul. Głogowska 102, 104, 106, 106a, 107, 108, 109, 111, 112,
ul. Hetmańska 1, 1A, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15/19a, 15/19b, 15/19c, 15/19d, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Jarochowskiego 36, 38, 39, 39a, 40, 42, 44, 48a,
ul. Kasprzaka 22a, 24, 26, 28a, 30, 32, 32a, 33, 34, 34a, 34b, 34c, 35,
ul. Potworowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22,
ul. Stablewskiego 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47,
ul. Szymborska wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 41
Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 38

ul. Dmowskiego 39, 41, 48, 50,
ul. Głogowska 113, 115, 115a, 117,
ul. Hetmańska 55, 55A, 55B, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69,
ul. Kolejowa 4, 4a, 5, 5a, 6, 6a, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/21, 22, 23, 29, 29a, 30, 31, 32, 32a, 33, 34, 34a,
ul. Lodowa 30, 32, 34, 34a, 36, 41, 41a, 41b, 43, 43a, 45,
ul. Łukaszewicza 31, 31a, 33, 33a, 35, 35a, 35b, 35c, 35d, 37a, 37b, 37c, 39, 43, 50,
ul. Potockiej 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 50, 51,
ul. Załęże wszystkie adresy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 42
Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 38

ul. Dmowskiego 2a, 4, 5/7a, 5/7b, 5/7c, 5/7d, 5/7e, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12a, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22a, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38a, 40, 42,
ul. Lodowa 1, 3, 5, 7, 7a, 9, 11, 13, 15, 17, 19a, 19b, 19c, 19d, 27, 29, 29a, 31, 33, 35, 1/3,
ul. Łukaszewicza 20a, 22, 24, 26, 26a, 28, 28a, 30, 32, 32A, 34, 36, 38, 38a, 40, 40a, 42, 44,
ul. Potockiej 31, 31a, 33, 33a, 35, 39a, 39b, 39c, 41a, 41b, 41c, 43a, 43b, 43c, 45a, 45b, 45c,
ul. Stablewskiego 3a, 5, 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 9, 9a, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 43
Gimnazjum nr 51, ul. Potockiej 38

ul. Bogusławskiego 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 18a, 18b,
ul. Chłodna wszystkie adresy
ul. Głogowska 85, 86, 86a, 87, 88, 88a, 89A, 89B, 90, 91a, 91b, 91c, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99a, 100, 101, 103, 105,
ul. Jarochowskiego 18, 26, 28, 30, 30a, 32, 34, 34a, 34b,
ul. Kasprzaka 11, 13, 16, 19, 21, 23, 25, 27,
ul. Lodowa 2, 4, 4a, 4b, 6, 8, 10, 10a, 12, 12a, 16, 18, 20, 22, 24, 26,
ul. Morawskiego wszystkie adresy,
ul. Potockiej 21, 23, 25,
ul. Potworowskiego 15, 15a, 17, 17a,
Rynek Łazarski 17, 18, 19,
ul. Sczanieckiej 2, 2a, 4, 4a, 6, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12, 14A, 16,
ul. Stablewskiego 19, 19a, 21, 23, 25, 27, 27a, 27b, 31, 31a, 33, 33a, 44, 46.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 44
Zespół Szkół Gimnazjalno-Licealnych, ul. Wyspiańskiego 27

ul. Bogusławskiego 2, 4, 4a,
ul. Chociszewskiego 24, 24a, 24b, 26, 26a, 28, 28a, 30, 30a, 32, 32a, 34, 34a, 34b, 36, 38, 40, 42, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 46a, 48, 48a, 50, 50a, 52, 52a, 54, 54a, 54b,
ul. Drużbackiej 2, 4, 6, 8,
ul. Jarochowskiego 1, 2, 2a, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18,
ul. Limanowskiego 13, 15, 15 a, 15b, 16, 16a, 17, 18, 18a, 18b, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 24a, 25, 25a, 27, 27a, 29, 31, 15a,
ul. Matejki 40, 41, 42,
ul. Niegolewskich 18, 20, 22, 24, 26, 28, 28A, 28b, 28c, 30, 30a, 30b, 32, 34, 36,
ul. Reymonta 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33A, 35, 39,
ul. Wyspiańskiego 15, 15a, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27a, 29, 33, 39, 41, 43, 45.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 45
Szkoła Podstawowa nr 26, ul. Berwińskiego 2/4

ul. Berwińskiego wszystkie adresy,
ul. Drużbackiej 1, 1a, 3, 5, 7,
ul. Głogowska 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64a, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84,
ul. Kasprzaka 1, 1a, 2, 2a, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 7, 7a, 8,
ul. Klonowica wszystkie adresy,
ul. Limanowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 5a, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 12,
ul. Matejki 29, 30/31, 32/33, 33a, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 44, 45, 46, 47, 48/49,
ul. Niegolewskich 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15a, 16, 17, 19, 21, 23,
ul. Sczanieckiej 1, 1a, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 7, 7a, 9, 9a, 11, 11a,
ul. Wyspiańskiego 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 46
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

ul. Dmowskiego 3,
ul. Głogowska 51, 53, 55/57, 59, 61, 63, 65, 65a, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83,
ul. Kanałowa 17, 18,
ul. Kącik wszystkie adresy,
ul. Łukaszewicza 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14a, 14b, 16, 16a, 16b,
ul. Małeckiego 8/9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a,
ul. Niegolewskich 1, 2-4, 3, 5,
Rynek Łazarski 1, 2, 3, 4, 4a, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12, 15, 16,
ul. Strusia 1, 2, 2a, 2b, 3, 3a, 10, 11, 12.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 47
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

ul. Calliera wszystkie adresy,
ul. Graniczna 9/10, 11, 12, 12a, 12B, 13, 13a, 13b, 14, 15,
ul. Karwowskiego 1, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,
ul. Kolejowa 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42A, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 52a, 53,
ul. Łukaszewicza 1, 3, 5, 7, 9/13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 29c,
ul. Mottego wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 48
Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Łukaszewicza 9/13

ul. Gąsiorowskich 7, 8, 9, 10, 11, 12,
ul. Głogowska 35, 35a, 37, 37a, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45, 47, 47a, 47d, 49,
ul. Graniczna 1, 3, 4, 5, 6, 7,
ul. Kanałowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15a, 13a,
ul. Kolejowa 55, 55a, 57,
ul. Małeckiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/32, 33, 34, 35, 36, 37,
ul. Strusia 5, 6, 7, 8, 9.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 49
Zespół Szkół Handlowych, ul. Śniadeckich 54/58

ul. Bukowska 12,
ul. Dworcowa 5, 9,
ul. Gąsiorowskich 2, 3, 4, 5, 5a, 6,
ul. Głogowska 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26a, 27, 28, 29, 30, 31/33, 32, 34, 36, 38, 40,
ul. Grunwaldzka 6, 16/18, 16a, 20a, 20b,
ul. Kolejowa 1, 1/3,
ul. Konopnickiej wszystkie adresy,
ul. Małeckiego 38,
ul. Matejki 1, 2, 3, 3a, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8/10, 11, 18, 22,
ul. Orzeszkowej wszystkie adresy,
ul. Parkowa 1, 3, 3a, 5, 7, 9, 11,
ul. Stolarska wszystkie adresy,
ul. Śniadeckich 1, 3, 4, 5, 6, 6a, 7, 9, 10, 11, 12, 12a, 13, 14, 14a, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 26, 28, 30, 40, 42, 44, 50, 52, 54/58, 60,
ul. Święcickiego wszystkie adresy,
ul. Zachodnia wszystkie adresy.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 50
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

ul. Chełmońskiego wszystkie adresy,
ul. Grottgera 14, 15, 16,
ul. Kossaka 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
ul. Matejki 50, 51, 51a, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60,
ul. Siemiradzkiego 2, 3, 3a, 4, 7, 8, 9, 10, 10a, 11, 12,
ul. Wyspiańskiego 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,
ul. Ułańska 2, 4, 6, 8.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 51
II Liceum Ogólnokształcące, ul. Matejki 8/10

ul. Grottgera 1, 2, 3, 3a, 4, 4a, 5, 6, 6A, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 11, 12, 13,
ul. Grunwaldzka 22, 24/26, 24/26A, 28a, 34, 34a, 38, 38a, 38b, 40, 42, 44,
ul. Iłłakowiczówny wszystkie adresy,
ul. Kossaka 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23,
ul. Matejki 61, 62, 62a, 63, 64, 65, 65a, 65b, 66, 67, 68,
ul. Reymonta 3, 5, 7, 9, 11/13, 15, 17, 17a, 19,
ul. Siemiradzkiego 5, 5a, 6,
ul. Skryta wszystkie adresy,
ul. Ułańska 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22A, 22B,
ul. Wojskowa 1A, 1B, 1C, 1D, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F, 3G, 3H, 3J, 3K, 3L, 5, 6, 8, 8A, 9F, 9G, 9H, 10, 10A,
ul. Wyspiańskiego 26, 26A, 26B, 38.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 52
Szkoła Podstawowa nr 71, ul. Przybyszewskiego 37

ul. Biała wszystkie adresy,
ul. Bukowska 16, 18, 18a, 20, 24, 26, 26a, 28, 30, 32, 34, 34a, 70,
ul. Grunwaldzka 1, 3, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29a, 29b, 31a, 31b, 31c, 33a, 33b, 33c, 35a, 35b, 35c, 37a, 37b, 41a, 41b, 43, 43a,
ul. Marcelińska 4a, 4b, 6, 8a, 8b, 10, 14, 15, 15A, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 30, 34, 36a, 36b, 36c, 4,
ul. Niecała wszystkie adresy,
ul. Polna 39, 41, 60, 64, 66, 68, 70, 72, 72a, 74, 76, 78, 80, 80a, 82, 82a, 84, 84a, 86, 86a, 86b, 86c, 86d,
ul. Rokietnicka wszystkie adresy,
ul. Przybyszewskiego 37A, 39, 39a, 41, 43, 43a, 45,
ul. Szylinga wszystkie adresy,
ul. Wojskowa 11/13a, 11/13b, 11/13c, 11/13d, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24a, 25,
ul. Zakątek wszystkie adresy.


Komentarze (1)

24-10-2015 12:07:02
morlock
Jak zawsze na posterunku, jak zawsze kompetentny. Dzięki i pozdrawiam! Ps. A słoiki wiedzą o naszym Portalu? Tak se pytam bo podczas poprzednich wyborów właśnie takie młode (bez obrazy) prowadziłem za łapkę do urny a raczej uren bo nie ode mie. Ps2.Tej obłudnej "ciszy wyborczej" chyba nie złamałem?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje"PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

10

maj

21:00
Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie
Głosowanie w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: