Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Piątka" i "trzynastka" będą jeździć przez Plac Wielkopolski - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Piątka" i "trzynastka" będą jeździć przez Plac Wielkopolski
02-10-2015 08:12   Janusz Ludwiczak
W weekend prowadzony będzie remont torowiska na skrzyżowaniu ulic Gwarnej i Św. Marcin. W związku z tym "piątka" i "trzynastka" z Łazarza na Rataje pojadą objazdem przez Plac Wielkopolski i Śródkę. Z kolei tramwaje linii nr 9 i 27 będą jeździć przez Most Dworcowy.

W nocy z piątku na sobotę rozpoczną się prace związane z remontem rozjazdu na skrzyżowaniu ulic Gwarnej i Święty Marcin. Przez cały weekend, do niedzieli włącznie tramwaje linii nr 5 i 13 z Łazarza na Rataje pojadą objazdem przez Rondo Kaponiera, Roosevelta, Most Teatralny, Fredry, Mielżyńskiego, Pl. Cyryla Ratajskiego, 23 Lutego, Plac Wielkopolski, Małe Garbary, Estkowskiego, Wyszyńskiego, Rondo Śródka i Jana Pawła II. W kierunku przeciwnym "piątka" i "trzynastka" będą kursować bez zmian przez Most św. Rocha, Pl. Bernardyński, Podgórną i Plac Wolności.

Z kolei tramwaje linii nr 9 i 27 będą kursować przez Roosevelta, Most Dworcowy, Matyi, Królowej Jadwigi i Górną Wildą. Powrót po stałej trasie przez Królowej Jadwigi, Strzelecką,. Al. Marcinkowkiego i Plac Wolności.

ZTM nie uruchomi autobusowej komunikacji zastępczej "za tramwaj" na trasie: Gwarna - Św. Marcin - Marcinkowskiego. Prace zakończą się w nocy z 4 na 5 października.


R E K L A M A

Komentarze (1)

03-10-2015 15:30:58
morlock i cham
A ja niestety będę jeździł autem po 5 kilo pyrów na Łazarek. Korzonki nerwowe na jesień wypuściłem. Kaśka! Ty się szanuj też bo w przeciwnym wypadku zderzym się ale tym razem wózkami. (ale Tico podobno nie boli, tak teściowa mówiła jak spadł mój ukochany z ręcznego).
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

19

lip

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Babi Targ
w godz. 12:00-16:00

20

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu - robienie wieńców lei do tańca i printowanie hawajskich spódnic
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: