Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzono w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzono w Arenie
26-09-2015 08:21   Janusz Ludwiczak
Kilkadziesiąt dzieci przez różnego rodzaju gry, konkursy i zabawy świętowało w piątek poznańskie obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, które odbyły się w Arenie.

Przedszkolaki były podzielone na pięć grup, które miały swój kolor koszulki. I tak dzieci z grunwaldzkich przedszkoli były w drużynie niebieskiej, przedszkolaki z Jeżyc były ubrane na zielono, z Wildy na żółto, a ze Starego Miasta na czerwono, dzięki czemu w Arenie było barwnie i kolorowo.

Celem naszego spotkania jest między innymi popularyzowanie wartości wychowania przedszkolnego, dostarczenie dzieciom okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem, zainteresowanie wychowaniem przedszkolnym szerszego środowiska oraz nawiązywanie kontaktów, przyjaźni. Ważna jest również integracja wielu środowisk, od których zależy jakość wychowania przedszkolnego i kreowanie nowej przestrzeni dla wychowania przedszkolnego - wyjaśniają organizatorzy z Przedszkola nr 148 "Mali Europejczycy".

Podczas trzygodzinnego spotkania w Arenie nie zabrakło wielu okazji do dobrej zabawy. Na przedszkolaków, czekały gry integracyjne, wspólne śpiewanie, taniec i koncert. Maluchy mogły zobaczyć również pokaz występów przygotowany przez Zespół Pieśni i Tańca Wielkopolska, który zaprezentował taniec szamotulski i strój bamberki.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: