Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach wietrzono szafy - panie mogły kupić sukienki i wymienić się torebkami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach wietrzono szafy - panie mogły kupić sukienki i wymienić się torebkami
23-03-2015 23:26   Janusz Ludwiczak
Szpilki nie było gdzie wcisnąć w niedzielne popołudnie w pawilonie 1 MTP. Odbył się tam kolejny Babi Targ, w trakcie którego można było wymienić się odzieżą, a także zakupić sukienki, spodnie, koszulki, torebki i inną odzież w bardzo niskich cenach.

Ponad tysiąc osób zawitało w niedzielne popołudnie na do pawilonu 1 MTP, w którym odbył się Babi Targ.

Idea Babiego Targu jest taka, żeby wziąć ubrania, które leżą zagrzebane gdzieś na dnie szafy przynieść tutaj i wymienić się. Często rzeczy, których my już nie potrzebujemy w szafie innej osoby mogą znaleźć drugie życie, okazać się bardzo przydatne. Doskonale działa to w przypadku dziecięcych ubranek, kiedy bardzo szybko przestają być przydatne. Jeśli nie dojdzie do wymiany można sprzedać lub kupić ubrania za przysłowiowe grosze. Babi Targ odbywa się od ośmiu lat, byliśmy w różnych miejscach: na stadionie, w Zamku, Starym Browarze. Szukamy zawsze dużej przestrzeni, do której będzie dobry dojazd - tłumaczy Joanna Stankiewicz, współorganizatorka Babiego Targu.

Tym razem na Babi Targ przyjechało blisko 500 wystawców. Panie chętnie się wymieniają i pozbywają swojej garderoby. Przychodzą również panowie, ale raczej by potowarzyszyć swoim żonom, partnerkom, siostrom, koleżankom - dodaje Joanna Stankiewicz.

Od 2007 roku Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet Babiląd organizuje Babi Targ. Okazja do kolejnego "wietrzenia szaf" będzie już 10 maja w Arenie.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

14

lip

16:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
3 Hawajskie spotkania na Łazarzu-plecenie długiego wieńca lei przez mieszkańców Łazarza
(obowiązują zapisy tel.604417795, e-mail:hawajski.lazarz@gmail.com)

15

lip

18:30
Park Kasprowicza (przy wejściu na pływalnię)
15. sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Św. Łazarz
► porządek obrad

16

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

17

lip

18:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"W stronę słońca" - koncert w wykonaniu zespołu "Projekt Kobieta"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: