Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Światowej sławy pianista i kompozytor Yiruma zagra w Sali Ziemi - rozdajemy wejściówki {KONKURS} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Światowej sławy pianista i kompozytor Yiruma zagra w Sali Ziemi - rozdajemy wejściówki {KONKURS}
14-11-2014 01:04   Redakcja
Światowej sławy pianista i kompozytor, niezrównany talent wśród muzyków – Yiruma po raz pierwszy zagości w Polsce! Jego muzyka zachwyca ekspresyjnością i żywiołowością połączoną z delikatnymi dźwiękami. Popularność Yirumy nie słabnie od momentu wydania jego rewelacyjnego albumu „First Love” w 2001 roku. Artysta regularnie koncertuje po Azji, Europie i Ameryce Północnej wypełniając sale widzami po same brzegi. Teraz nadszedł czas na Polskę! Już w poniedziałek Yiruma zagra w Sali Ziemi MTP. Dla naszych Czytelników mamy do rozdania zaproszenia na koncert.

W języku koreańskim „Yiruma” oznacza „Osiągnięcie”. Artysta ma powody, by posługiwać się właśnie takim pseudonimem. Od najmłodszych lat bowiem przejawiał talent muzyczny. Grę na pianinie zaczął jako pięciolatek, a gdy skończył jedenaście lat przeprowadził się do Londynu, gdzie uczęszczał do szkoły muzycznej The Purcell School. W grudniu 1996 roku wziął udział w nagraniu albumu The Musicians of Purcell. Po ukończeniu szkoły w 1997 roku Yiruma kontynuował naukę na kierunku kompozycji w King’s Collage London. Już wtedy ten obiecujący młody pianista zyskał popularność i uznanie w Europie wydając swój pierwszy album „Love Scene” w legendarnej wytwórni fonograficznej Decca Records.

W 2002 roku Yiruma, jako pierwszy koreański artysta, otrzymał zaproszenie do udziału w prestiżowym wydarzeniu świata muzyki Midem w Cannes organizowanym co roku we Francji od 1967 roku. Jego albumy zostały wydane na początku jego kariery w Europie i w Azji, a obecnie są dostępne na całym świecie. W 2011 roku Yiruma dzięki wytwórni Sony Music Entertainment Korea INC. wydał swój album z okazji dziesięciolecia twórczości zawierający jego najlepsze i najpopularniejsze utwory. Koncerty promujące ten album odbyły się w aż 13 koreańskich miastach i zgromadziły sale pełne widzów.

Twórczość Yirumy znajduje swoich zwolenników na całym świecie. Artysta wielokrotnie wyruszał w trasy po Azji, Europie i Ameryce Północnej. Wszędzie jego ekspresyjna i wypełniona emocjami muzyka spotykała się z niezwykłym uznaniem. Teraz także polska publika będzie miała okazję usłyszeć jego najbardziej znane utwory, takie jak „River Flows in You,” „Kiss The Rain” oraz „Maybe”.

YIRUMA - the world’s famous pianist and composer
poniedziałek, 17 listopada godz. 19:00 - Sala Ziemi MTP.
Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.

Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 2 bilety na koncert Yurimy. Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać swoje imię i nazwisko na naszą skrzynkę e-mailową: konkurs@lazarz.pl do piątku, 14 listopada 2014 r. do godz. 22:00.
Wśród nadesłanych zgłoszeń rozlosujemy 2 bilety na koncert "YIRUMA - the world’s famous pianist and composer", który odbędzie się w poniedziałek o godz. 19:00 w Sali Ziemi MTP.
Zapraszamy do udziału w konkursie, życząc równocześnie powodzenia.

Nagrody w konkursie ufundowała firma MakroConcert.

Aktualizacja 15.11.2014 godz. 0:00: Otrzymaliśmy sporo zgłoszeń, jednak do rozdania mieliśmy tylko dwa zaproszenia. "Sierotka marysia" tym razem szczęście przyniosła Krystynie Mech i Mariuszowi Stachowiakowi.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy. Zwycięzcy konkursu zostali powiadomieni e-mailem zwrotnym o sposobie odebrania nagrody. Już wkrótce kolejne konkursy.


R E K L A M A

Fot: mat.pras.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Sport Expo" - targi sprzętu, wyposażenia i odzieży sportowej

16

paź

do 17-10-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Forum Fryzjerstwa "LOOK"
Forum Kosmetyki "beautyVISION"

18

paź

18:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert pedagogów z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W programie m.in.: Chopin, Prokofiew, Rachmaninow, Piazzola, Jobim i Moniuszko na jazzowo

20

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Chorwacja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: