Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W piątek tramwaje i autobusy będą jeździć rzadziej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W piątek tramwaje i autobusy będą jeździć rzadziej
26-12-2013 23:06   Janusz Ludwiczak
W poświąteczny piątek, 27 grudnia obowiązywać będzie sobotni rozkład jazdy. Oznacza to, że tramwaje i autobusy kursować będą rzadziej - co 20 minut. Nie będzie jeździć również "jedenastka".

W piątek, 27 grudnia tramwaje i autobusy jeździć będą według sobotniego rozkładu jazdy. Oznacza to, że pojazdy MPK kursować będą rzadziej - co 20 minut, zamiast co 10-12'. Ponadto nie będzie jeździć "jedenastka".

W związku z obchodami 95. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego w godzinach od 10:30 do 12:30 nastąpi wstrzymanie ruchu tramwajowego na ul. Wierzbięcice. Tramwaje linii nr 10 skierowane zostaną objazdem przez Królowej Jadwigi i Górną Wildę. Na czas uroczystości tramwaje linii nr 6, 10, 12 i 18 będą jeździć wolniej od Wierzbięcic do Półwiejskiej.

Ponadto w godz. od 14:30 do 15:30, na czas trwania inscenizacji powstańczej nastąpi spowolnienie ruchu tramwajowego na liniach nr 2, 5, 9, 13, 16 na Placu Wolności.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

wrz

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Paris, Paris" - recital piosenek francuskich w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Piotra Wizy

26

wrz

do 27-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targ żywności regionalnej i ekologicznej
Targi mieszkań i domów
Jesienny targ ogrodniczy

27

wrz

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Festiwal The September Concert
- koncert "U Vivaldiego"

28

wrz

do 01-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Wrzesień z zumbą w Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: