Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pasażerowie uderzyli motorniczego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pasażerowie uderzyli motorniczego
05-12-2013 14:54   Janusz Ludwiczak
W środowe popołudnie tramwaj linii nr 6 nie mógł ruszyć z przystanku "Most Dworcowy" w kierunku Miłostowa, gdyż dwójka pasażerów zablokowała drzwi pojazdu. Gdy motorniczy chciał sprawdzić sytuację został uderzony w twarz przez młodą kobietę i jej kolegę, którzy blokowali drzwi. Sprawą zajmuje się teraz policja.

W środę o godz. 16:30 tramwaj linii nr 6 miał odjechać z przystanku "Most Dworcowy" na ul. Roosevelta w dalszą podróż w kierunku Miłostowa. Stało się to niemożliwe, gdyż dwójka pasażerów zablokowała drzwi Tramina, a na dodatek uderzyła motorniczego w twarz.

O godz. 16:30 Nadzór Ruchu otrzymał informacje o motorniczego o zablokowanych drzwiach tramwaju Tramino. Motorniczy wyszedł ze swojej kabiny i chciał sprawdzić dlaczego drzwi pojazdu są zablokowane. Napadła go dwójka pasażerów. Motorniczy otrzymał kilka ciosów w twarz od kobiety i mężczyzny, którzy blokowali drzwi. Oboje byli w młodym wieku. "Szóstka" zjechała do zajezdni, a motorniczy złożył zawiadomienie o przestępstwie na komisariacie policji. Motorniczy skarżył się również na bóle głowy, tego dnia nie wrócił już na służbę - powiedziała Iwona Gajdzińska, rzecznik prasowy MPK.

Sprawą tą zajmuje się teraz policja. Agresywnym pasażerom "szóstki" za naruszenie nietykalności cielesnej i pobicie grozi nawet do 3 lat więzienia. Przerwa w ruchu tramwajowym od Ronda Jeziorańskiego do Mostu Dworcowego trwała do godz. 16:53.


Komentarze (1)

05-12-2013 20:31:06
Aaa
Złapać i ukarać - hamstwo trzeba tępić!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

sty

18:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa centralna

25

sty

18:00
Kościół Prawosławny - Cerkiew św. Mikołaja ul. Marcelińska 20
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - modlitwa prawosławno-rzymskokatolicka

01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: